Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Milyen volt a szülésznőd?...

Milyen volt a szülésznőd? Milyen feladatokat végzett?

Figyelt kérdés

-Mikor fogadtad?

-Milyen feladatai voltak a terhesség alatt?

-Mit tett a szülés beindulása után?

-Milyen kapcsoltban voltatok?

-Mit vártál el tőle, mikor fogadtad? És ebből mi teljesült?

-/lehet, hogy kicsit indiszkrét/ Mennyit fizettél neki?

-Ha újra szülnél, akkoris őt választanád?


2011. szept. 11. 22:34
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Egyik szülsénél sem fogadtam, mind a kettő elvégezte amit kellett neki.

Végig jelen volt, ha hívtam, jött, de felelegesen nem volt ott.

Ha kérdeztem válaszolt, ha a párom fárasztotta, csak mosolygott:-)))


Az első 5E-t kapott(2000-ben) második 10E-t (2009-ben).


nem bánta meg, hogy nem fogadtam szülésznőt, akiket "dobott a gép" teljesen jók voltak.

(Margit kh, Bp. mind a 2x)

2011. szept. 11. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Én sem fogadtam szülésznőt, de szerencsémre akit fogadtam volna volt pont ügyeletben.

Nekem nagyon sokat segített. Hoemós bogyókat adta, labdát hozta, mindenben segített, vizsgált is, cserélgette alattam a lepedőt stb.

Valószínű ha mégegyszer szülök tuti őt fogadom meg.

2011. szept. 11. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

1.a 34. héten,amikor a fogadott dokim szólt,hogy majd menjek NST-re,és azt ő végzi majd(a szülésznő,Szt.István khz)

2.NST,belső vizsgálat,egyeztetések a szüléssel(és az igényeimmel) kapcsolatban

3.Ő repesztett burkot,onnantól mindent ő csinált:óránkénti vizsgálat,gátvédelem,a baba fürdetése,öltöztetése(beöntés borotválás nincs az Istvánban)

4.nagyon közvetlen,bizalmi kapcsolatban.

5.Amit én vártam:törődés,odafigyelés,profizmus,mindent maximálisan megkaptam

6.Ebben a kórházban 30000 ft a fogadott szülésznők tarifája(2008-ban ennyi volt,de szerintem nem változott,remélem jövőre kiderül újra)

7.IGEN!Abban viszont nem vagyok biztos,hogy dokit is fogadok(ez már a 2. szülésem volt,az első gyerkőc a Péterfyben született,nagyon régen(1992-ben),de ott is maximálisan elégedett voltam mindennel,és mindenkivel-volt fogadott dokim,a szülésznő nem volt fogadott,de tökéletes volt!),mert mindkét szülésem gyorsan,és probléma mentesen zajlott.

2011. szept. 11. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
23.37-es vagyok:igen,a homeós bogyók!Ő is hozta,elmondta az adagolást is.
2011. szept. 11. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

első

én nem szedtem semmilyen bogyót,, mondjuk nem si hiszek ebnnük, eddig soha senkinél a családban nem használt


Az lemaradt, hoyg amikor a másodikat szültem és ott tartottak reggelig a szülőszobán vérzés maitt(szülés utén sokáig véreztem), estétől már egy másik szülésznő fogalkozott vele(bejött, nyomkodta hasamat, segített pisilni..), de ő is ugyanoylan kedves, segítőkész volt, mint aki a szülésemnél volt jelen.

Ha csöngettem, azonnal jött.

2011. szept. 12. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!