Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Miért nem akar megszületni a...

Miért nem akar megszületni a kislányom?

Figyelt kérdés

Holnapra vagyok kiírva eddig reménykedtem, hogy megszületik előtte de már kezdem elveszteni a reményt. Eddig minden rendben volt, 36. héten voltam utoljára vizsgálaton, azóta semmi NST, CTG, azt sem tudom melyik melyik... Nem szeretek kórházakba járni, de eddig olyan kedvesek voltak, a 36. heti ultrahang után azzal búcsúztunk el, hogy ha bármi baj van nyugodtan menjek be, illetve ha megindulna a szülés, ha nem, akkor a kiírt napomon reggel.

Hát a kislányom jól kivárta, hogy tiszta ideg legyek. A pocakom hatalmas, már alig tudok aludni éjjel... A múlt héten elkezdett kijönni rajtam terhességi csalánkiütés de mostanra majdnem elmúlt. Az utóbbi pár hétben voltak jóslóim, mindig reménykedtem, hogy beindul valami, de semmi. Tegnap szinte egész nap fájdogál a derekam, meg menzi-szerű fájdalmam van de olyan gyenge, hogy nem is nevezném fájdalomnak. Ma is ugyanez, reggel óta, már délután... Tegnap és ma is olyan hangulatingadozásaim vannak, a semmin elsírom magam. Már olyan feszült vagyok, azt kívánom bárcsak beindulna már és lennék túl rajta...


2013. júl. 14. 14:17
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Sziasztok, megszületett a kislányom két nappal a kiírás után 17-én hajnalban 1:45-kor. :)
2013. júl. 20. 17:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!