Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Miért nem akar megszületni a...

Miért nem akar megszületni a babám? Holnapra vagyok kiirva és eddig még nem sok jelét adta hogy ki akar bujni, mit tehetek?

Figyelt kérdés
A dokim azt mondta jövö héten kedden meginditják a szülést ha addg nem indul be,nem szeretném ha megvárnánk ezt az idöz de semmi nem segitett azok közül a praktikák közül amit itt a neten olvastam.Valaki segitsen aki tud!Köszönöm.
2008. szept. 15. 16:21
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
hát, nem tudom,hogy miket olvastál a neten. nekem ezek jutnak az eszembe. mellbimbó morzsolgatás, málnalevél tea ivása,homeopátiás szerek szedése, lépcsőzés, takarítás, szex minden mennyiségben.
2008. szept. 15. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
mellbimbo morzsolgatása az meg mit jelent?hogyan kell csinálni,az mitö ljo?légyszi ird meg.
2008. szept. 15. 16:54
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Ne izgulj. Nekem még az nap délelőtt amikorra ki voltam írva tök negatív volt az nst-m a doki azt mondta következő hétfőn befektet, ha nem szülök meg addig. Este 8-kor már a szülőszobán voltam 10 perc fájásokkal és éjfél után pár perccel megszületett a lányom. Se a nyákdugó, se a magzatvíz nem folyt el csak szülés előtt 1 órával amikor burkot repesztettek. Nem biztos, hogy napokkal előtte lesz valami jele.

Az nap gyalog mentem az 5. -re a szülészetre otthon 3x a 3-ra, zöldséges, létrára mászás / redőny szerelés/, csípős kínai. Türelem akkor jön amikor ő úgy érzi itt az ideje, csinálhatsz te bárbit.

11 hetes baba anyukája.

2008. szept. 15. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
58%

Miért akar mindenki újabban már a kiírt idő előtt megszülni? A baba tudja, mikor kell kijönnie!!!

Én is túlhordtam 8 napot, megvolt az okat, és nem bánom!

Még bőven van ideje, hogy kibujjon:-)

Az első, hogy beszélgess vele. Aztán szex, szex, szex. És melegvizes fürdő, de nem forró, és nem tovább, mint 20 perc!!!

Aztán türelem, és szeretet!! A baba érez mindnet!!

A mellbimbó morzsolgatása, bármilyen igerlése beindíthatja a szülést, de azért ne ülj neki és piszkáld órákon át!Higgy a babádnak, oka van annak, hogy még bent van.

2008. szept. 15. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Én aug.5-re voltam kiírva, 4-dikén délután elmentem Nst-re ami nem mutatott ki semmit,Vittem a papírt a dokimnak és a folyosón elfolyt a magzatvizem.Még az este megszületett a fiam. Semmi jele nem volt még aznap reggel.
2008. szept. 15. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
én multhét csutortokre voltam kiirva és még semmi jele h megakarna szuletni a picikém!Az Nst-m is teljesen negativ!Ezek a babák nagyon lustik :))
2008. szept. 15. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Én április 13-ra voltam kiírva és 24-én ugy inditották meg.Burkot repesztettek aztán még fájások se jöttek.Infúziót kaptam 16 órát vajudtam.
2008. szept. 15. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
az első válaszoló vagyok. Mellmorzsolgatás: a mellbimbódat naponta max. fél órát "birizgálod", beindítja az oxitocin termelődést, ami beindítja a szülést. nem kellemes érzés,de érdemes vele próbálkozni, hátha...
2008. szept. 15. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Az első babámat én is túlhordtam egy héttel Igazából sem orvos, sem szülésznő, sem védőnő, de még csak a szakirodalom se tudta megindokolni, hogy ez miért van. Pedig nem számolták el, mert hosszú körmökkel, elöregedett lepénnyel született -ráadásul pontosan tudtuk a fogantatás napját is. Mi is próbáltuk a szexet, a fürdőt, ráadásul egséz terhesség alatt annyit mozogtam, amennyit egy átlagember normál állapotában sem. Rejtély, talán túl jól érezte magát odabent, hiszen még lustának se nevezhettem, mert igen aktív mozgásokat produkált.
2008. okt. 19. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!