Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Sírtatok, amikor először...

Sírtatok, amikor először megláttátok a babát? A párotok? Mit mondtatok neki?

Figyelt kérdés
Már akkor sírnom kell, ha mások videóját látom, vagy történetét olvasom. Szinte biztos vagyok benne, hogy zokogni fogok, ha megszületik. Vagy ott és akkor más érzés lesz? Ti hogy reagáltatok az első másodpercben, mikor megszületett, és megláttátok Őt? 22hkm
2013. júl. 11. 13:57
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
100%

Nos, a Ksifiam 9 hónapos és éppen a mellettem levő szobában alszik.

Az összes választ elolvastam és sírok :D Lehet mosolyogni rajtam :)


Szóval... abban a pillanatban amikor éreztem hogy kijön a legelső érzésem a megkönnyebbülés volt, és sóhajtottam egyet, és leraktam a fejem. Abban a pillanatban rám rakták a Kisfiam :) Fogtam , pici volt (3800gr :) ) és meleg, és kicsit ragadós, a fejemet alig tudtam felemelni így az arcát akkor nem láttam. Aztán levették Rólam, a Férjem elkísérte az öltöztetésre, emlékszem annyit mondtam neki: "fotózd ám!" :)

Engem közben összevarrtak, a Férjem közben visszajött a Kisfiúnkkal. Otthagytak minket a 2 órás megfigyelésre. A Férjem leült mellém a székre és elöszőr nem akarta odaadni a Kisfiamat :) Csak fogta és nézte, és mondta neki, hogy : "szia Kisfiam" :) (sírok)

Aztán odafektette mellém cicizni és Én csak néztem, hogy mennyire gyönyörű.


Akárkit hívtam fel sírtam. Az Anyukám volt az első akit a szülőszobáról felhívtam, sosem felejtem el: " Anya! Megszületett, és olyan szép" :)


Megmondom őszintén Engem az igazi érzelmek a második napon öntöttek el, a szülés napján nagyon fáradt voltam. Onnantól aztán minden nap bőgtem :D

2013. júl. 12. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
100%
Nem sírtam. Annyira arra figyeltem, hogy le ne guruljon a hasamról (rátették), annyira meg akartam nyugtatni, és annyira megnyugodtam, hogy mindketten túléltük a születést, hogy eszembe se jutott sírni. :)
2013. júl. 12. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
Nagyon érzékeny vagyok mióta szültem,de egyiknél sem sírtam!
2013. júl. 26. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim válasza:
10/23 válszoló, pont ugyanezt éreztem.mindenem nagyon fájt, fel se fogtam hogy megszületett, örültem hogy vége van a szülésnek. Brutális fájdalom volt amikor kihúztàk. Rám rakták és annyi volt a reakcióm hogy nagyokat sóhajtottam és azzal üdvözöltem, hogy de örülök hogy megszülettél kislányom. Közben az ujjhegyemmel simogattam. Furcsa érzés volt, nagyon nagy babának éreztem amikor rám rakták és az arca, feje nagyon kis ufóka volt :-). Párom nem sírt, inkább örült. Sajnos a szülés végén volt egy kis izgalom és az aranyóra sem volt 1 óra, csak 20 perc kisebb komplikáció miatt.
2021. jan. 9. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!