Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Bevállaljam az indított szülést?

Szsuzs kérdése:

Bevállaljam az indított szülést?

Figyelt kérdés

a 3. babámat várom, betöltött 40 hetesen. rettegek a fájdalomtól, és nagyon szeretnék EDA-val szülni. az első 2-t fájdalomcsillapítás nélkül szültem, maguktól indultak.

Az orvos ma azt mondta, hogy ha szeretném, holnap beindítja burokrepesztéssel a szülést, és akkor nem kell izgulnom hogy beérek-e én, beér-e ő, lesz-e aneszteziológus, kire bízom a nagyobbakat, mikor kell rohanni... van vkinek ilyen tapasztalata?



2013. máj. 21. 14:33
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Ismét a 6-os. Az én babám szívhangjával semmi gond nem volt. Teljesen normális volt minden. Nem indult volna el lefelé magától természetes úton, mert elakadt. Nem a beindítás miatt akadt el, hanem már korábban. A doki már a 39. héten érezte a kis buksiját, de azt nem tudta, hogy az arca merre néz.
2013. máj. 22. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Hogy ha ababa feje lefele van akkor egeszen 5 cm tagulasig telejessen mindegy merre nez az arca merre utat az orra.

a fej allasa csak a fajasok alatt dol el

Ilyen hogy beakad mar terhesseg alatt nem letezik

Rossz tartas az lehet de alt 2/3 sokadik gyereknek de ez a fajasoktol ha hagyjak magatol rendezodik a kismama testhelyzet valtasaval.

2013. máj. 22. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
nem vitatkozom :)
2013. máj. 22. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

lenyeg baba mama egeszseges es megszuletett hog yhogy az mar reszletkerdes szerintem.

De inditani nem jo mert az noveli a komplikaciok eselyet a szules eseten

2013. máj. 22. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Kedves lepontozó! Ha ne a dokija mondja meg neki,akkor ki? Ekkor ennyivel szüljön otthon,doki se kell,kedves ősanya...remélem most virul a burád!
2013. máj. 22. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!