Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szules kozben finganak a...

Szules kozben finganak a kismamak?

Figyelt kérdés
2013. máj. 17. 07:35
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%
Ja-ja. Császáros voltam én is. Reggel szültünk, másnapig az örzőben voltam. Mikor kitettek a szobába, és mászkálhattam, csak rotyogtam-rotyogtam. Az a baj, hogy néha nem is kontrollálhattam, csak jött belőlem. Szó szerint fingottam, mint a szakadt ló. Én nem tudtam miért van ez? Aztán mondták, hogy mittoménmi így távozik, és ez normális.
2013. máj. 17. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
100%

Természetes szülés után jártam így. Pont ketten voltunk a szobában és a férjeink is ott voltak. Jól betakaróztam és kértem a férjemet hogy beszéljen hangosabban, hátha akkor nem hallják a szomszéd ágynál... (1 méterre :D) Annyira kellett nevetnem, és ettöl csak jobban jött... :)

Az volt ciki, hogy én azelött a férjem elött se...

2013. máj. 17. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
67%
NA az biztos h SOHA TÖBBET NEM ÍROK SEMMIHEZ!!!! Nem tudom mi bajotok volt a 2. hozzászólásommal az az utánival amikor elmeséltem nekünk h volt. Szánalom komolyan. Semmi olyat nem írtam ami eltért volna attól amit a többiek írtak!!! VAgy az volt a gond h császárosként ide mertem írni??? Komolyan tökre el tudjátok venni az ember jókedvét!!!! :(
2013. máj. 17. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
93%
jaj, 13. Nehogy berágj már ezen! Te is tudod, hogy sokan csak pontozni jönnek erre az oldalra, mert ettől élveznek el. Hagyd a pi--ba! Én már régen nem foglalkozom azokkal a %-okkal.
2013. máj. 17. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
77%
2013. máj. 17. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
66%
Úgy-úgy!
2013. máj. 17. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
68%
Jaj csajok én olyan jókat mosolyogtam!Ahogy és amit leírtatok!Tök jó,hogy így leírjátok!Mondjuk kellemetlen de nem értem az embereket,hogy miért nézik le a másikat ha pukizik!Ez egy természetes dolog és inkább jöjjön ki,mint orvos "húzza ki"!Jó nem azt mondom,hogy miközben jóízűen eszel vagy feletted áll valaki és fingjon le,de akkor is aminek ki kell jönni annak ki kell jönni!Nekem alap esetben is nagyon sok a bélgázom orvos mondta és hát sokszor pukizok!Szülés után is kellett de csak kicsit!
2013. máj. 18. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 gungasam ***** válasza:
50%
Ha hirtelen jön a gyerek és nem, volt idő előtte beöntést végezni,bizony még le is szarhatja a gyerekét a kismama...
2013. máj. 22. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 KovA1963 ***** válasza:
100%

Szülés közben minden lyukon jöhet minden minden jelenlévő szeme láttára.

(Jobb jóelőre a gondolattal megbarátkozni.)

2013. máj. 22. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim válasza:
100%

A szellentés problematikája abban rejlik, van-e gázképző anyag a belekben (étel, vagy pangó vastagbél-tartalom).

A szülés előtti beöntéssel megelőzhető a

puki és a kaki megjelenése, szülés után pedig érthető a bélmotyorgás, ha a belek újrarendeződnek,- minekutána az a hatalmas pocaklakó eltávozott a hasból...

2013. máj. 23. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!