Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szules kozben finganak a...

Szules kozben finganak a kismamak?

Figyelt kérdés
2013. máj. 17. 07:35
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Szülés közben már nem volt bennem gáz, de vajúdás alatt végig pukiztam. De annyit, hogy az hihetetlen.
2013. máj. 17. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
88%
Ez jó ! :D Szeretem az ilyen kérdéseket. Bírom az anyukák válaszát. :D Olyan jó fejek tök vicces sztorikat tudnak leírni. Imádom olvasni. :D
2013. máj. 17. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%

Én szülés alatt nem fingottam..:D

Viszont utána mikor felvittek a szobába,szégyen ide vagy oda-de nem bírtam visszafogni kb 2 napig.Állandóan kurtyogott a hasam,eszméletlenül mocorogtak a beleim és sokat pukkantottam.:D

Hát ez van..:P

2013. máj. 17. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha sztori is kell hozzá akkor leírom. Vajúdás alatt 3 nem éppen vajúdó kismamával voltam egy szobában, mert nem volt máshol hely. Mindegyiknek első baba volt, így eléggé megijedtek a szenvedésemtől. Az elején amikor még nem volt olyan vészes a fájdalom, próbáltam csendben, halkan elintézni a gázokat, mert hát azért mégis, az éjszaka közepe volt, próbáltak aludni. Aztán amikor már azért nem bírtam vissza tartani minden puki után mondtam, hogy bocsi. Ezen elkezdtünk röhögni, mert tényleg így 10 másodpercenként jött. Puki, bocsi, puki, bocsi. Aztán a végén már nem érdekelt ki mit hall, mondtam magamnak hadd jöjjön, nem érdekel! Aztán egyszer csak kifogytam hálistennek!
2013. máj. 17. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
98%
Nekem igaz császárom volt. De rá másnap jöttek a gázok :D Szobatársammal egyszerre műtöttek és úgy féltünk az első pukkantásoktól. :D Én voltam a bátrabb eleresztettem és biztattam h hajrá nem fáj. :D :D :D Na onnantól kezdve gondolhatjátok mi ment ott. :D :D :D Próbáltunk nem nevetni mert az elég kellemetlen volt a heg miatt. :D :D 2.válaszoló vagyok.
2013. máj. 17. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%

3. vagyok-És mi 5-en voltunk egy szobába.:D

Senki más nem volt így egyedül én..:D

Este be kellett takarnom a hasamat mikor felvittek mert esküszöm nem tudtak volna aludni tőlem.

Én is sűrűn elnézést kértem mást nem nagyon tudtam csinálni..:D

2013. máj. 17. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
Hehe. Mi a hashajtóval jártunk így. Egyszerre szültünk, egy szobába kerültünk. Egyszerre vettük be a hashajtót. Azt mondták pár óra, és hat. Vártunk, vártunk, de semmi. Közben mindketten voltunk már vécén, sikerült is a dolog, de az nem a hashajtó miatt volt. Hát mondom nem tudom mit adtak, de nekünk ez nem hat. Aha. Másnap délután, körülbelül egyszerre elkezdtünk rohangálni. De nem akartuk egyedül hagyni a kicsiket (bababarátkórház). Így amíg egyikünk vigyázott a babákra, a másikunk ült a vécén. De ez ment egészen estig. A csecsemősök csak annyit láttak, hogy felváltva mindig rohan valamelyikünk. Aztán kiderült, hogy rossz hashajtót adtak. Hát így visszanézve már vicces, de akkor annyira nem volt az. :)
2013. máj. 17. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
89%
nekem császár volt, vajúdás alatt és szülés után sem voltak gázok, mintha nem is lett volna bélműködésem, pedig bejött az egyik nővér és mondta, hogy ilyenkor fontos, hogy kijöjjön minden, csak bátran engedjük el, szóval csak semmi szemérmeskedés :)
2013. máj. 17. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
Fura, nekem egyik szulesnel sem voltak ilyen dolgaim.
2013. máj. 17. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
én természetes úton szültem,kaptam beöntést, szülés közben nem fingtam,nem kakiltam.Szülés után sem voltam fingós, nagy wc-ni kellett, attól rettegtem, elég kellemetlen is gátsebbel, de túlélhető.
2013. máj. 17. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!