Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Van, aki túl van a szülésen...

Van, aki túl van a szülésen és azt mondja soha az életben nem szülne mégesgyszer?

Figyelt kérdés
2009. okt. 1. 12:49
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%

Én akkor gondoltam ez, amikor az első szülés után toltak át a korterembe...

Azóta még kétszer szültem és most várom a negyediket. Hamar elmúlt ez az érzés. De az biztos, hogy az első szülés azért nagy sokk volt. Fizikálisan és lelkileg is.

2009. okt. 1. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%

na erre tudok 1-2 páldát.anyukám mikor megszülte a bátyám anno,apunak azt mondta h soha többé nem fog szülni,nem lesz több gyerek.utána még 4-et szült.mind természetes úton.

másik példám a barátnőm,mert ő is azt mondta a férjének h több gyereket nem szül az első után.10 hónapos a második gyerek.

általában mindenki azt mondja h nem szül többet.mondjuk erre én kivétel vagyok mert én még a szülőágyon,miután rendbe tettek a párom megkérdezte h bevállalom e a kistesót és rávágtam gondolkodás nélkül hogy persze.igaz szerencsére könnyű szülésem volt.

4 hetes baba anyukája

2009. okt. 1. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%

Èn is azt mondtam.A terhesség fogalma szóba se jöhetett nálam.E`s láss csodát,16 hetes terhes vagyok.Mikor a lányom 13 hónapos lett,azt mondtam,most,vagy 3-4 év múlva......


´Hosszú,nehéz szülésem volt.38 ora.Reméem,most könnyebben megúszom. :)

2009. okt. 1. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%

én is azt mondtam mikor kibújt a kisfiunk (16 hónapja) hogy soha többé nem szülök....de már 2 óra múlva azt mondtam hogy jó, szülhetek még :)

tegnap voltam 35 hetes, szintén kisfiút várunk.

2009. okt. 1. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Én is nagyon megszenvedtem az első szülésem, tudtam, hogy fájni fog, de én azért elviselhetőbb fájdalomra gondoltam:) Akkor azt mondtam, soha többet. Nálam azért eltartott egy darabig, míg újra rászántam magam, nagyfiam 8 éves és 39 hetes vagyok. De most így a végén, már nagyon várom a szülést, mert már minden csak nyűg. És persze szeretném is már látni az újabb kukisunkat:)
2009. okt. 1. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%

Kb. 2 hónapig tartott ez az érzés.

Most már fontolóra vettük ezt a tesó dolgot. Bevállalnám, pedig azt mondtam, hogy én soha, de soha többet nem szülök!

Talán hamarosan belevágunk...

11 hónapos a lányom.

2009. okt. 1. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
73%
6 hónapja született meg a kisfiam, de még a mai napig azon az állásponton vagyok, hogy maradjon egyke. :)
2009. okt. 1. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
65%

Szerintem szülés után nagyjából mindenki ezt mondja, aztán elmúlik. Én a szülőszobán mondtam a férjemnek, hogy nem lesz második gyerek. Ő, látván, hogy mit szenvedek teljesen komolyan is vette. Meglepődött, amikor 2 év múlva mondtam, hogy kéne még egy.

Szerintem aki évekig tartja ehhez magát, ott más gond van. Pl. Egy kolléganőm szentül állította, hogy azért nem lesz második gyerek. Na, aztán kiderült, hogy külön szobában is alszanak, meg nem jönnek ki a férjével. Szóval ez csak ürügy.

2009. okt. 1. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Én 6 hónapja szültem, és nem akarok még egyet. Igaz nem is maga a szülés miatt. A 9hónapot végig hánytam, görcsöltem, állandóan baj volt a gyomrommal. Aztán 4 hónapos volt a lányom, mikor kiderült hogy miért is görcsölt a gyomrom egész terhesség alatt / epekő/, hozzáteszem 24 hetesen uh is volt, hátha epe vagy vesekő de semmit nem találtak. Erre mégis az lett, aminek a következménye 2 műtét volt. Na azt nem kívánom senkinek. így én nem akarok kistesót a lányomnak, legalábbis nem tervezem.
2009. okt. 1. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
nekem nagyon nehéz szülésem volt, vákuum lett a vége. már másnap azt mondtam, hogy akkor sem teszek le a 3 gyerekről, megéri.
2009. okt. 1. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!