Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülés után mennyi idővel...

Szülés után mennyi idővel érezted a réginek magad? Úgy értem mikor állt helyre a hormonháztartásod, mikor lettél testileg és lelkileg is újra a régi?

Figyelt kérdés
2009. okt. 1. 11:10
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én biztos csak kivétel vagyok, de már egy év eltelt, és nem érzem magam a réginek sem testileg, sem lelkileg. Szerintem sosem leszek már a "régi", de megérte! :)

2009. okt. 1. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Testileg kb. szülés után 6 héttel. Úgy értem hogy addigra nyertem vissza az alakom és a szexre is kb. akkor lettem kész. Lelkileg is jól vagyok, viszont engem is megváltoztatott teljesen a baba születése, nem vagyok már olyan mint régen
2009. okt. 1. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos még én sem nyertem vissza régi önmagamat. Nekem fél éves múlt a kisfiam, a szülés előtti súlyomat ugyan visszanyertem, de a testem sehol sem olyan mint régen. Lélekben talán már közeledek saját magamhoz, de ugyanolyan mint szülés előtt szerintem már sosem leszek. Azért NE add fel! Én csak egy rossz példa vagyok. :)
2009. okt. 1. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Testileg én is kb. a 6.-7. hétre, onnantól már bébiként átaludta az éjszakát, ez biztos segített benne. De úgy komplett réginek csak a 8-9. hónap után, miután abbahagytam a szoptatást, és rendeződött a hormonháztartás is.
2009. okt. 1. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
65%
Szülés után 3 héttel már nagyon jól éreztem magam lelkileg.Testileg?Hát...ez gondolom egyénfüggő.
2009. okt. 1. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
65%

testileg elég hamar, 2 hónap alatt.

lelkileg, hát, őszintén, amikor végre elszívhattam az első szál cigit, mert már nem szoptattam. :DDD

2009. okt. 1. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Testileg-lelkileg 1 év mind a 3 babánál! Nekem a lelkem akkor lett teljesen rendben amikor rámjött a farmerom. Amúgy sztem kb. 9-10 hónap, amíg a terhesség tart. Ez is olyan lehet, hogy annyi haj hullik ki a szülés után, ami a terhesség alatt nem hullott ki. A természet egyensúlyban van, vagy vmi ilyesmi......:-)))
2009. okt. 1. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

A szülés másnapján? Semmi bajom nem volt, azon gondolkodtam, hogy normáis-e, hogy ennyire semmit nem érzek...

A hasam már a kórházban viszsament, a gátsebem nem fájt (néha belenyilallt, ha hirtelen álltam fel, de ennyi...)

Hogy lelkileg, az más. Az első 2 hétben minden este sírtam, nagy volt a teher, a megfelelni akarás, de ez elmúlik idővel.

És most lassan újra átélem, még 22 hetem van:.)

2009. okt. 1. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én egy éve szültem, de még mindig nem vagyok a régi :)
2009. okt. 1. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Szia!

Én az első nap már úgy éreztem magam mint a terhesség előtt! Pedig jól megkínlódtam. 50 órát vajúdtam és végül császár lett belőle, de ahogy felkelhettem egyből szaladoztam, még az orvosok is csodálkoztak. Semmi fájdalmam nem volt, az egyetlen kellemetlen dolog az volt, hogy amikor felkeltem az ágyról 1-2 másodpercig csillagokat láttam és picit meg is szédültem. Azt gondoltam semmi gond nem lehet, mivel semmi fájdalmam nincs és kipattantam az ágyból, gondolom ezért szédülhettem meg.

2009. okt. 2. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!