Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ebből lesz valami a hétvégén?...

Ebből lesz valami a hétvégén? Ma délelőtt óta eleinte 40 percenként majd 30,20 percenként mostanra 10-20 percenként fáj a hasam és derekam vagy keményedek.

Figyelt kérdés

Nem erős a fájás, de olyan mintha csikarna a hasam, vagy nem tudom jobban leírni. És van hogy csak keményedek. A derekam is elkezdett fájni.

Tudom hogy ez jósló és normális de így ilyen még nem volt.

39. hétben vagyok.


2009. szept. 25. 16:04
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:

No nekem is 3 óráig voltak rendszeres 20 perces fájások, tegnap este 10-1ig, aztán elaludtam. Most meg semmi. Ez megy 3 napja. De vhogy tudtam hogy jóslók, mert az igazinál már van vagy legalábbis első babámnál volt vmi érzés féle, hogy na most ez már az lesz...szerettem volna én is ezen a hétvégén szülni, de hát sztem nem lesz belőle semmi...én is figyelgetem magam, nagyon helyesen teszed, mert egyik pillról a másikra felerősödhetnek tök sűrűre...na én is ma mosok azért hajat:-)

íRj majd mi a helyzet!!!

2009. szept. 26. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
Szia! 2. vagyok, hát én is jót aludtam ma:) A derekam fájdogál még mindig, de amúgy semmi.... De még nincs vége a hétnek, na és kedden jön a hidegfront is csajok:) Néha már magamon röhögök, hogy mennyire figyelem a testem, pedig tudom, hogy majd akkor bújik ki a babó, amikor ő úgy gondolja. Hiába már most ő a főnök:)
2009. szept. 26. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
Szia, 2. vagyok! Hogy vagy? Még mindig fájdogál a derekad? Nekem most kezdett el jobban fájni, akár fekszek, akár ülök, érzem hogy zsibbad a derekam, vagy nem is tudom milyen érzés. Mint a mensi első napján. Te is ilyeneket érzel? Kezdek izgulni, mert ennyire egybefüggően még nem fájt....
2009. szept. 26. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
Na, lesz itt anyuka hamarosan? :) Kitartás, lányok!!!!! :)
2009. szept. 26. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
istenem bárcsak már én is itt tartanék olyan jó olvasni mikor igy izgulunk egymásért pedig vadidegenek vagyunk egymás számára.drukkolok nektek és könnyü szülést!
2009. szept. 26. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:

Lehet már meg is szültél?

Én ma füvet nyírtam, kertet rendeztem, egész nap pörögtem és totál hülye voltam, mindenbe belekötöttem, még saját magammal sem jöttem ki...csak a lányommal igyekszem normális lenni, szegénykém néha azt sem tudja, Anyinak mi baja. 3éves...:-)

Én is a keddi a hidegfrontra várok...

egy korábbi válaszoló

ja és 38+4, de már nyugodtan jöhetne...

2009. szept. 26. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:

Sziasztok.

Úgy látom, a kérdező szépen megszült közben, mert eltűnt!

Nekem 4 gyermekem, van, túl vagyok már a babázós korszakon, de egy biztos tanácsot tudok adni, mikor tudjátok, hogy mostmár tényleg a szülés kezdődik.

Leülés közben, ha meg kell emelni a pocitokat,/a szeméremcsont felett/ mert annyira nyomja a hólyagot, hogy szinte fáj, na akkor lehet készülődni, mert 1 napon belül szülés indul.

Mindenkinek problémamentes, gyors , könnyű szülést kívánok.

Üdv.

2009. szept. 26. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!