Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ha pontosan 12 percenként...

Ha pontosan 12 percenként keménykedik a hasam, de semmi fájdalmat nem érzek akkor szülni fogok? Kb mikor? 39+2 hkm

Figyelt kérdés
2011. júl. 6. 20:08
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Mióta érzed? Egy ötlet: menj el kellemesen meleg vízzel zuhanyozni vagy ülj egy kád kellemes meleg vízbe! ha csak jóslók, azaz hamis riasztás, el fognak múlni a keményedések hamar. Viszont, ha erősödik, fájdalmassá, kellemetlenné, sűrűbbé válik a fürdő után, akkor hamarosan itt a baba :) Minden jót!
2011. júl. 6. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
A 4. után írtam a kérdést.
2011. júl. 6. 20:13
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Így van, melegfürdő és utána kiderül.

Szóval kb. 1 órája érzed? Az még nem olyan sok, de ha továbbra is ilyen rendszeresek lesznek a keményedések, akkor holnapra meglesz a baba.

Viszont még el is múlhat, így azért megjósolni nem tudom.

De mindenképpen könnyű és gyors szülést kívánok!

2011. júl. 6. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
50%
Nekem a rendszeres 10 perces fájásoktól (nem keményedés!) még 3 teljes nap volt mire megszületett a babám.
2011. júl. 6. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem, mint minden egyéb, ez is egyénenként változó. Én eddig 3szor szültem, de csak az utolsónál voltak keményedéseim. Ezek aznap este abba is maradtak, viszont másnap reggel valódi fájások formájában visszatértek, és néhány órán belül meg is született a kisbabám. Remélem, nálad is ilyen szerencsésen alakul, könnyű és gyors szülést kívánok Neked, utána pedig boldog babázást. 40. hetes kismama
2011. júl. 7. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Hogy vagy? Használt a fürdő?
2011. júl. 7. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Még egyben vagyok.
2011. júl. 8. 12:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!