Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ebből lesz valami a hétvégén?...

Ebből lesz valami a hétvégén? Ma délelőtt óta eleinte 40 percenként majd 30,20 percenként mostanra 10-20 percenként fáj a hasam és derekam vagy keményedek.

Figyelt kérdés

Nem erős a fájás, de olyan mintha csikarna a hasam, vagy nem tudom jobban leírni. És van hogy csak keményedek. A derekam is elkezdett fájni.

Tudom hogy ez jósló és normális de így ilyen még nem volt.

39. hétben vagyok.


2009. szept. 25. 16:04
1 2 3
 11/27 A kérdező kommentje:
:) Ez aranyos. És kint is ilyen izgága maradt?
2009. szept. 25. 17:17
 12/27 anonim ***** válasza:

Szia! NEkem is így kezdődött, letudtam azzal, hogy ez semmi, jósló. Aztán éjjel 3 perces "jóslókra" ébredtem és 2.5órára rá már szopizott a picikém a hasamon:-)

Szerintem is mos hajat, pakolj be, amit még kell, borotválás, tankolás az autóba, ha kell, mert még a héten babáztok!!!

ÓÓ de irigyellek. Az én fiam már 10 hónapos, de úúúgy szülnék megint. Csodálatos élmény volt.

2009. szept. 25. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
Kint is ilyen izgága! :) Nagyon szeret nézelődni :) De most én is irigykedni kezdtem :XD Nem könnyű szülni, de csodálatos élmény! :) /még a császáros is, főleg ha ébren van a kismami!/
2009. szept. 25. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 A kérdező kommentje:
De aranyosak vagytok! De most úgy tűnik elmúlt. :( A derekam még mindig fáj egy kicsit de az folyamatos. Hát, meglátjuk, minden esetre, teljesen össze vagyok készülve, ha menni kéne. :) Bár úgy lenne!!!
2009. szept. 25. 18:04
 15/27 anonim ***** válasza:
Szia! Nem tértek vissza a fájások? Akkor tényleg csak jósló volt? Nem baj, majd jön, ha a Kicsi ha akar :)
2009. szept. 25. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 A kérdező kommentje:
Most volt 3szor 15 percenként, de most megint abbamaradt. Nem értem én. De persze akkor jön amikor akar, siettetni nem akarom, csak figyelem a testem...
2009. szept. 25. 19:58
 17/27 anonim ***** válasza:
Szia,2. vagyok, ha ilyen sűrűn jönnek, akkor még simán lehet belőle szülés. Nekem ma kivételesen alig volt joslóm, és a baba is kevesebbet mocorgott, viszont most nekem is a derekam fájdogál, mintha meg akarna jönni. Én egyre jobban kibékülnék a hétvégi szüléssel:) Azért majd jelentkezz, hogy alakult az éjszakád, lehet már babázni fogsz:)
2009. szept. 25. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 A kérdező kommentje:

Szerintem nem lesz semmi. :( Most megint annyiban maradt. De mindenképp írok hogy hogy alakulnak a dolgok!

Te is írj ha úgy érzed lehet menni kell!

Drukkolok!

2009. szept. 25. 20:30
 19/27 anonim ***** válasza:
na mizu??
2009. szept. 26. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 A kérdező kommentje:
Semmi. :( Jót tudtam aludni...
2009. szept. 26. 08:32
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!