Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Tényleg csak az orvosnak...

Tényleg csak az orvosnak "kell" pénzt adni és ő leosztja a bennt lévő orvosokkal?

Figyelt kérdés
arra gondolok, ha szülés után adok pénzt az orvosomnak, akkor ő utána valóban ad belőle a többieknek? (altatóorvos pl, ha szükség van rá)Csak mert én ezt hallottam, vagy ilyen esetben jobb, ha adok mindenkinek?
2008. jún. 9. 18:20
 1/6 anonim ***** válasza:
Amit az orvosodnak adsz abból nem kap senki. Te neked kell eldönteni, kinek milyen arányban akarsz adni pénzt...leginkább az orvos és a szülésznő szokott kapni..a többinek felesleges. Azt pedig úgy add át, hogy köszönöd a munkáját és a borítékra esetleg írd rá a nevét, hogy tudja, hogy azt neki szánod, de nem hinném, hogy osztozkodik.
2008. jún. 9. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! csak azért gondolom, mert nemrég volt egy műtétem (méhen kívüli terhesség) és az orvosom mellet volt még bent egy másik orvos + altatóorvos és akkro illetékesek azt mondták, hogy elég, ha az én orvosomnak adok, mert ezt ők egymás között lerendezik... Mondjuk lehet, hogy úgy rendezik, le hogy bemennek egymás műtétjére segíteni... nem tudom, de akkor viszont nem jár túl jól az alatatóorvos és az enyém pl nagyon rendes volt...
2008. jún. 9. 18:44
 3/6 anonim ***** válasza:

értelek, de rendes a portás is meg a takarítónéni és az sem jár jól.

Akkor hogy osztanám fel: orvos 30ezer;

szülésznő: 10ezer

aneszta: 10 ezer.

Ez 50ezer.. ennyinél ne legyen drágább, mire megy a TB??

Ha pedig nincs anesztes akkor a szülésznő vagy a doki jobban jár 10ezerrel.

2008. jún. 9. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
van benne valami.. egyébként, ha már a portásnál tartunk neki is kellett adni nem egyszer a férjemnek, hogy látogatási időn kivül bennt lehessen, illetve hogy kimehessen cigini, mikor éjjel műtöttek...
2008. jún. 9. 20:20
 5/6 anonim ***** válasza:
Én is hallottam már ilyet, hogy az orvos leoszt a többieknek. Ezt mi nem tudhatjuk pontosan, hiszen azt csinál a hálapénzével, amit akar. Én úgy tudom, hogy vannak olyan orvosok, akik csak saját team-mel dolgoznak. Tehát, te hiába fogadsz szülésznőt, anesztest, ha az orvos csak a saját embereivel vezet szülést. De ezt közölte volna veled, de rá is lehet kérdezni.
2008. jún. 9. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
igen erről én is hallottam..na jó, most még sajna csak tájékozódom, mert most estem még csak át ezen a méhenkívűli szörnyűségen:( De szeretnék majd mindenben jól tájékozott lenni, ha odakerül a sor, reméljük hamarosan:) Köszi a válaszokat
2008. jún. 9. 22:12

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!