Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Hogy zajlanak a napok a...

Hogy zajlanak a napok a kórházban szülés után?

Figyelt kérdés
Mármint menyit tudtatok aludni este? Mikor kelltetek? Hogy van a vizit? Kb mikor vannak az étkezések? Hogy zajlott a láttogatás? Mikor viszik el fürdetni a babákat? Mit csináltok egész nap a kórházban( főleg a bababarát érdekel.) És ami még nagyon érdekel, hogy mikor tudtatok elmenni fürdeni a baba mellől? Hol/ kivel volt addig? Bocsi ha van benne hülye kérdés :-)

2013. febr. 18. 15:00
1 2 3
 21/27 A kérdező kommentje:

Köszi. És a szülészeten ugyanott ahol szültette a baba utána ugyanott voltatok még 2 órát vagy egy másik szobába és csak hármasban?

Köszönöm mindenkinek. Nagyon aranyosak vagytok :-)

Persze azért nem bánom ha írtok még. :-)

2013. febr. 18. 20:58
 22/27 anonim ***** válasza:

Én a Péterfyben szültem, bababarát kórház.

Délután szültem váratlan császárral, utána még visszavittek a szülőszobára, ahol vajúdtam és ott maradtunk a picivel és a párommal hármasban 2 órát. Utána átvittek a kórterembe, a babát pedig a csecsemősökhöz. Bár az első éjszakát a csecsemősöknél töltötte, amikor éhes volt, behozták hogy szoptassam meg. Másnap reggel megkaptam, onnantól velem volt végig. Reggel 6-kor jöttek minket hőmérőzni, 8 körül vitték a picit vizsgálatra, és változó időszakban jöttek orvosi vizitre, de ott feltettek 1 kérdést (fáj-e valamim, volt-e széklet stb) és már ott sem volt a doki. Este mindig 1/2 8-ra kellett bevinni a picit fürdetésre, addig mentem én is tusolni és utána mentem érte. Az egész nap a baba körül forgott, ha ő aludt, próbáltam én is. A Péterfyben 1 látogató bejöhet a kórterembe is, vagy kitoltam a folyósóra a babát és ott beszélgettünk.

2013. febr. 19. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 A kérdező kommentje:
Köszi, hogy leírtad :-)
2013. febr. 19. 13:58
 24/27 anonim ***** válasza:

11-es válaszoló vagyok


Én ahogy írtam vajúdtam hajnaltól és utána toltak a műtőbe császározni, oda nem jöhetett már a férjem. A műtét után visszatoltak a vajúdóba és odahozták hozzám a babát, és bejöhetett a férjem is újra. Ott -hála a szülésznőmnek- egyből cicire is tehettem a babát és már sikerült is szopiznia. Olyan kis ügyes volt :-) És ott voltunk együtt 2 órát, ez egy ilyen megfigyelés is, meg a végére kiment az érzéstelenítő hatása is és már tudtam mozgatni a lábamat is. :-)

Egyébként ceglédi kórházban szültem

2013. febr. 19. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 A kérdező kommentje:

Már a két órás megfigyelés alatt lehet szoptatni a babát? És ha letelt az idő akkor baba és az anyuka mennek a kórterembe, apuka meg haza? Ja, és még az érdekelne, hogy én úgy tudom, hogy nálunk a látogatók csak a folyosón lehetnek, nem tudom máshol ez hogy van... szerintem ez jó megoldás, tetszik, de akkor az apukák sem mehetnek be a gyerekágyas részre, nem foghatják meg a saját gyereküket és csak az üvegajtón keresztül látthatják a folyosóról? Ez még nagyon érdekel :-)

Köszönöm mindenkinek aki eddig írt, nagyon hasznosak és érdekesek :-)

2013. febr. 19. 15:31
 26/27 anonim válasza:
korhazfuggo, en az 5 nap alatt semmit sem aludtam majdnem, es nem azert, mert a kislanyom sirt, merto tunderi volt, evett es aludt, hanem a korteremben a tobbi anyufa folyton dumalt, es a tobbi baba tobbet sirt,nem hagytak aludni.Ha lehet olyan korhazba szulj ahol egy korteremben csak max 2en vagytok.
2013. febr. 20. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim válasza:
Én a Dél-Pestiben fogok szülni,bababarát kórház.Ott mi a menete a 2-3 napnak?Én fürdetem,pelenkázom?Segítőkészek a nővérek?Nem tudom,h császáros leszek e,a doki azt mondta,az akkor derül ki.A 29.héten tartok.
2014. aug. 21. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!