Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Van látszólagos változás a...

Van látszólagos változás a nemiszerveden?

Figyelt kérdés
Elég hülyén fogalmaztam meg a kérdést, de az érdekelne hogy aki már szült lát e valamilyen furcsaságot amit eddig nem vett észre? Én 3,5éve szültem..nem tudom hogy azóta vagy előtte is ilyen volt e már, de (most nevessetek ki!)én "megtükröztem" magam..nem csak kívülről, hanem hogy egy kicsit be is lássak. ..és hát hogy mondjam,..? Nem "csak" egy lukat láttam, hanem ilyen húsos valamit meg talán a húgycső nyílásomat is...lehetséges hogy hüvelyfal süllyedés? ilyen az egyáltalán? Nőgyógyász észre venné? eddig még nem szólt hogy gond lenne..problémát nem okoz csak a fejemben mióta "megtaláltam"..vajon másé is ilyen?!
2013. febr. 6. 16:14
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
igen megvan..kedves 8as.:)
2013. febr. 7. 11:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!