Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Van látszólagos változás a...

Van látszólagos változás a nemiszerveden?

Figyelt kérdés
Elég hülyén fogalmaztam meg a kérdést, de az érdekelne hogy aki már szült lát e valamilyen furcsaságot amit eddig nem vett észre? Én 3,5éve szültem..nem tudom hogy azóta vagy előtte is ilyen volt e már, de (most nevessetek ki!)én "megtükröztem" magam..nem csak kívülről, hanem hogy egy kicsit be is lássak. ..és hát hogy mondjam,..? Nem "csak" egy lukat láttam, hanem ilyen húsos valamit meg talán a húgycső nyílásomat is...lehetséges hogy hüvelyfal süllyedés? ilyen az egyáltalán? Nőgyógyász észre venné? eddig még nem szólt hogy gond lenne..problémát nem okoz csak a fejemben mióta "megtaláltam"..vajon másé is ilyen?!
2013. febr. 6. 16:14
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
63%

nincs, kétszer szültem hüvelyi úton és semmi de semmi nyoma nincsen a szülésnek,

az orvosom 5 hónapra a szülés után mikor mentem a kivizsgálásra rákérdezett hogy én tényleg hüvelyi úton szültem ? mert nem látni :))) ez elég nagy elismerés volt :)

nem tudom mi lehet, de szerintem nyugodtan kérdezz rá a dokidnál!!

2013. febr. 6. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
55%

Igen van :)

A hüvelynyílés egy picit tágabb lett, de nem vészes. És a gátmetszés vékony hege is látszik.

2013. febr. 6. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
köszi hogy írtatok.:)! Még sok választ várok hátha nem egyedi az eset..igazából ha nem nagyon "kutakodok" észre sem veszem...de mit láthatok vajon???? Mi lehet az? Nem lóg ki semmi vagy ilyesmi csak.mintha el lenne csúszva és látszódna a hüvelyfal..nemtom lehet nem vagyok normális.:D
2013. febr. 6. 17:24
 4/11 anonim ***** válasza:
55%
Szia hú hát hol is kezdjem hármat szültem 2 után olyan volt, mint szülés előtt, de harmadik után eléggé elcsúszott ott minden és ilyen húsos valami nekem is kilóg egy picit a hüvelyemből nagyon de nagyon zavar engem is, most a negyedik babámat várom soha nem mondtam senkinek, és a férjemnek sem nem is mutattam, de új nőgyógyászom van aki az első vizsgálat után szóvá tette, hogy bizony alakítani kell, hát nagyon várom, hogy újra a régi legyen, és örültem, hogy a nőgyógyász saját magától szólt, nem úgy, mint a többi cikinek éreztem volna megemlíteni.
2013. febr. 6. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Szia! az alakítás alatt gondolom a plasztikát érted...hát én nemis tudom..:(először jó lenne tisztában lenni azzal hogy ez mi is pontosan. van e jelentősége vagy sem...lehet 1000éve így áll csak nem figyeltem sohaa napokban voltam a nődokimnál nem említette hogy korrigálást igényel...na meg ugye hogy kérdez erre rá az ember? Ugyan mongya már meg milyen a sunám kinézete!.:D Elképzelem magam meg a dokimat..-szerintem fetrengnénk mindketten.:)
2013. febr. 6. 18:03
 6/11 anonim ***** válasza:

Hat ezen szakadtam :DDD

En meg nem "vizsgaltam" meg magam, de majd hnap irok :D

2013. febr. 6. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
66%

Egy dolgot kell tenned, a fejede kiüríteni.

A párod nem szólt, hogy gond lenne, a dokid sem szólt, hogy gond lenne, tehát nincs gond!

( a hügycsőnyílás pedig kint van, nem bent)

2013. febr. 6. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
mennyi irigy ember van itt !!!! borzalom...baj hogy szép maradt ??? bocsi majd legközelebb szétkasazboltatom....undorító ami itt van már
2013. febr. 7. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
nem látszik semmi. mondjuk a dokim varrt majdnem 1 órán át, ingyen plasztika gondolom :))))) vizsgálatokon mindig megjegyzi, hogy olyan vagyok belül mint 1 18 éves. na ilyenkor dagad a mellem :) kérdezz rá a dokidnál!
2013. febr. 7. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Én nem pontoztam senkit sem le.:) köszi hogy írtatok..annyit azért hozzá tennék hogy én nem vagyok irígy senki sunájára.:D.. Nem cafrangos az enyém se vagy hogyis fogalmazott a kedves..(már nemtudom hanyadik)...csak feltettem egy kérdést..
2013. febr. 7. 11:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!