Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülés előtt álló kismamik!...

Szülés előtt álló kismamik! Nektek is "torzul" az arcotok?

Figyelt kérdés

Belenéztema tükörbe ma reggel és megijedtem. Az orrom majdnem olyan mint Pinoccióé, a szám is feldagadt. Meg az újjaim is, alig bírom ökölbe szorítani a kezem, úgy feszülnek az újjaim.

Más is tapasztalt ilyet? Én azt hallottam, hogy ez akkor van, ha már csak pár nap van a szülésig.


2009. szept. 2. 09:45
 1/7 anonim ***** válasza:

Szia! Hát én szombatra vagyok kiírva és nekem napok óta (szerintem) változik az arcom. A szám nekem is vastagabb,az orromat néha ugy érzem más,néha meg hogy ugyanolyan. Az ujjaim viszont már vagy két hete dagik,de az elmult napokban én is alig birom behajlítani mert a csontok is fájnak benne és nagyon feszül is. Ja! Amugy nekem már aug.közepére igérték a babát,ehhez képest 3 napom van és még itt csücsülünk egyben:-)

A hasam lent,méhszáj nyitva,nyákdugó már távozott és mindezek már két hete.... Gyors és könnyű szülést kivánok neked!

2009. szept. 2. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Hivatalosan én is csak 22-ére vagyok kiírva, de már a doki szerint is bármikor jöhet. Múlt héten még ugyan zárt voltam, de azt mondta, hogy hetente menjek, hogy tudjon ellenőrizni! A hasam annyira lent van, hogy amikor ülök, már le ér a székre az alja!!!
2009. szept. 2. 10:06
 3/7 anonim ***** válasza:
szia, 7-re vagyok kiírva, bő két ujjnyi a méhszájam, keményedek, de nem vészes. Viszont az arcomon az ég világon semmi nem látszik. Pedig azt hittem, az lesz az első, mert én is ált ezt látom a kismamikon szülés előtt.
2009. szept. 2. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
nagyon soknak láttam hogy eltorzult az arca(szája megduzzadt,arca fekpuffadt,szemei kisebbek lettek)de ez normális,szülés után 1-2 héttel vissza változik a eredeti formára.érdekes egyébként,nekem és másoknak is nagyon tetszett az arcom terhesen.
2009. szept. 2. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Sziasztok!En mar nem is ismerek magamra,tükötbe se merek nezni.Az arcom puffadt,mintha felvolna fujjodva,az ujjaim is dagik,es faj benne a csont.A hasam lent van,nyagdugo meg nem tavozott.Josloim vannak,"ott alul" is nyillalgat,feszit.Aludni alig tudok.A hasam is görcsölget.En szept .9-re vagyok kiirva.Mindannyiuknak könnyü szülest es boldog babazast kivanok.
2009. szept. 2. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
én is 7-re vagyok kiírva,nekem is mondják,hogy látni az arcomon,hogy pár nap és meglesz a baba.Bo 1 ujjnyira vagyok nyitva és 1 cm-re van megrovidulve a méhnyak.Nyákdugo eddig nemtávozott,nyilalgatáson kívul mást nem érzek.Nemtudom mikorra lesz ebbol baba.
2009. szept. 2. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Szülés előtti napon voltam védőnőnél, aki amint meglátott széles vigyor ült az arcára,h. bizony nemsokára szülök. Azt mondta, teljesen megváltozott az arcom (én mondjuk nem vettem észre). És igaza is lett, másnap hajnalban elfolyt a magzatvíz és pár órával később megszületett a kisfiam.

Szóval igaz lehet ez a mondás, legalábbis az én tapasztalatom szerint.

Könnyű szülést kívánok!

2009. szept. 3. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!