Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Fogadott doki, számlát fog adni?

Fogadott doki, számlát fog adni?

Figyelt kérdés
Adott számlát szülés után a fogadott doki, annak akinek megmondta mennyi a szülés?
2013. jan. 22. 14:27
1 2 3 4
 31/32 Golan Trevize ***** válasza:

Bocs, ha félreérthető voltam, nem, dehogy akarom más anyagi helyzetét firtatni.


De szerintem félreértesz.


Tehát: én ellenzem az orvosok egy részénél tapasztalható, előre elvárt "hálapénzt".

Azt viszont nem ellenzem (sőt, fordított helyzetben igen, nekem is jól esne), ha valaki nagyon meg lenne elégedve a törődéssel/ellátással, amit az orvostól kapott, és nem csak úgy, extrém esetben köszönés (nem ajándék, hanem "Viszontlátásra, doktor úr!") nélkül lépne le (figyelem! sarkítottam, szándékosan).

Az, hogy hogy fejezi ki a köszönetét, borítékkel, csokival, vagy csak egy könnyes szemű kézfogással, mindegy.

Én nagyon hálás voltam a dokinak, okom is volt rá, megköszöntem, amit tett. Az is mindegy, hogy mit adtam neki és mennyit, mert nem a gyerekeim elől vettem el.

2013. febr. 1. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 Viktoria1978 ***** válasza:
Ok, ertem en miröl beszelsz. En 10 evvel ezelött 20 ezret adtam a dokimnak es vizitenkent 2 ezret, ez kb. 60 ezer lehetett es nem tudom miert. A mostani dokimnak maganrendelöje van, szep, baratsagos, asszisztensnök mindig kedvesek pedig most nem fizetek. Annak idejen fizettem es sokszor volt bunko növer vagy szülesznö es mindig sokat kellett varnom. Most 1 ora alatt megvan a ctg uh beszelgetünk folyamatosan, mindenre valaszol. Bmikor hivhatom, ha problemam van, ill. mehetek hozza. Talan ezert gondolkodom maskepp, mert latom a különbseget. Ja, es szamlat 10 evvel korabban egyszer nem kaptam, minden siman zsebbe ment azokert a vizsgalaokert amiket amugy is el kellett volna vegezni es ha fizetek, ha nem varnom kell orakat. Mindenkinek tovabbi szep estet kivanok, aki meg egyben van, annak könnyü szülest.
2013. febr. 1. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!