Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Uzsokiban szülök augusztusban,...

Uzsokiban szülök augusztusban, viszont orvost fogadni szüléslevezetésre sajnos anyagi okokból nem tudunk; érdeklődnél szült e valaki ott fogadott doki nélkül és mik a tapasztalatok?

Figyelt kérdés
2012. jún. 12. 16:53
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Az unokahugom született ott ügyeletes orvos által, Dr. Lukács Györgynél. Mind az anyuka, mind az apuka megvolt elégedve mindenkivel. Rendesek és segítőkésszek voltak. Júliusban én is ott fogok szülni és nekem sincs fogadott orvosom és ahogy hallottam mindenki igazán érti a dolgát.

Az egyik UH alkalmával volt szerencsém megismerni Lukács doktort, nekem is nagyon szimpatikus volt, szívesen szülnék nála.

Egy biztos: a baba nem marad bennem bárki is legyen ügyeletben! :D

Üdv: 34+4 hkm

2012. jún. 12. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szia!


Unokatesóm és a sógornője is idén szült az Uzsokiban, meg voltak elégedve meximálisan az ügyeletes dokival. Többször rájuk nézett szülés után is.

Nekem választott dokim van az Uzsokiban, de csak mert ismerős.

Szintén júliusban szülök. Ő mondta, hogy nem kell szülésznőt válasszak, mert mindegyik jó, megbízható, nem tud külön ajánlani.

Jah egyikőjük Dr. Alexanjan Nellinél szült(nála fogok én is), a másik pedig Dr. Lukácsnál. Utóbbi visszaadta a borítékot és azt mondta, költsék a gyerekre. :)


üdv, 34+4 hkm :)

2012. jún. 12. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Akkor talán összefutunk! :)

További minden jót!

Üdv: 34+4 hkm :)

2012. jún. 12. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nekem is pozitív tapasztalatom van: A nevekkel bajban vagyok, amikor mentem, hogy szülök dr Mecsér Béla volt. Nagyon lelkiismeretes. Akkor sajna a kollégája felülírta, mégse szülök, ő nem indítja meg(neki oroszos akcentusa van, kicsi nő, és mondjuk igaza is lett végül, nem adott sem oxit sem semmit, csak türelemre intett, és éjjel 2óra alatt meglett a lány spontán indulással), éjjel aki volt doki az egy nagyon szimpatikus "fiatal srác" volt. Szintén kedvesen, lépésről lépésre mindent végigdumáltunk.

Aztán neki lejárt a munkaideje, és végül dr Afarhennél szültem. Vele annyi a baj, hogy a kitolásnál nem mert kockáztatni, ha csak egy 0,0001% esélyt is lát a repedésre ő vág(nekem azt mondta utál varrni), de pl nagyon "szép" a munkája, lelkiismeretes.


Szóval 4dokihoz is volt szerencsém az egy nap alatt, és ha most mennem kéne szülni, bajban lennék, kit válasszak.

És akikkel a ctgk alatt összefutottam, ők is szimpatikusok voltak, az egész gárda nagyon jó.

Szülésznőm Molnár Gizi volt, és ő is egy tünemény volt.

2012. jún. 12. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az orosz akcentusos a Dr. Alexanjan. Egyébként egy örmény doktornő. :)
2012. jún. 12. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!