Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Kistarcsára kell valamit...

Kistarcsára kell valamit vinni a babának?

Figyelt kérdés
Bár még van időm (28 hetes vagyok), érdekel a dolog. Írjon nekem, aki mostanában ott szült!Milyenek a dokik, csecsemős nővérkék? Köszi előre is!
2008. máj. 30. 06:38
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Én 7 hete szültem ott, és jó a véleményem. Vigyél popsitörlőkendőt és pelenkát, valamint kb. 2 textilpelust a tisztába rakáshoz a pici alá. Ruhát, takarót, popsikrémet adnak, csak a fogyóeszköz kell!

A csecsemősnővéreket kérdezgesd bátran és ha kell kérj segítséget, mert maguktól nem tudhatják mit nem tudsz. Én úgy tapasztaltam, hogy kérésre szívesen segítenek.

2008. máj. 30. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

szia!


Meg tudom erősíteni a fentieket! Ruhát kaptok, pelust és popsitörlőt korlátozott számban, azt vigyél.

A csecsemős növérek alapból nem segítenek, csak ha te kérdezel. De akkor korrektek nagyon!

2008. jún. 4. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!