Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Tudnátok valami jó szülés...

Tudnátok valami jó szülés beindító praktikákat?

Figyelt kérdés
Szex, takarítás kilöve, az még nem indította be
2012. szept. 26. 10:06
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Drága 10-es, az első kommentemben maximálisan a kérdésre válaszoltam, utána pedig elindult (volna) valamiféle kommunikáció a Kérdezővel, meg a többiekkel, hogy vajon mi értelme van a szülés sürgetésének.


És lehet, hogy van értelme, és lehet, hogy nincs. Csak nulla információval nehéz kideríteni. Ezért kérdeztem rá az okokra, mert pl. bábakoktélt a betöltött terminus előtt tilos, és egyéb praktikáknak is vannak veszélyei, de én itt kiszállok, mert valami okból csupa agresszív, de minimum üldözési mániással kerültem egybe...


Szép szülést annak, aki még előtte áll!

2012. szept. 26. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
A 10. vagyok.Szerintem azt pl.a szülésznőm jobban tudja,hogy mit lehet,és mit nem...bár még nem töltöttem be a 40. hetet(csak benne járok)mégis javasolta a bábakoktélt.Annyi kért,hogy dobjak előtte egy sms-t,hogy megittam(mert akkor számít rá,hogy be kell jönnie).Profi szakemberről beszélünk,és nem is az első gyerkőcöt szülöm majd nála,gondolom ha bármi veszélye lenne-illetve a többi praktikának,amit ajánlott-nem javasolná!És még azt is hozzá tette,hogy ártani nem ártok,legfeljebb nem történik semmi(illetve a bábakoktéltól lesz egy jó kis hasmenésem).
2012. szept. 26. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Utolsónak üzenném:

én a második gyereket jócskán túlhordtam 41+.... voltam és a bábakoktélt megittam, de az nem egy sima kis hasmenést okoz!!!! 6 órán át görcsöltem a klotyón!!!! le sem lehetett vakarni róla nem is tudtam volna magamat levakarni!!! és az első két órában semmi előzmény nem volt - jaa, és nem használt!

de azért veszélyes - hiszen a gyerkőc is belekakálhat a vízbe ettől!!!

2012. szept. 26. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Csak a teljesség kedvéért:

[link]

2012. szept. 27. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!