Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Tudnátok valami jó szülés...

Tudnátok valami jó szülés beindító praktikákat?

Figyelt kérdés
Szex, takarítás kilöve, az még nem indította be
2012. szept. 26. 10:06
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Nincs ilyen.

BÁRMILYEN praktika csak akkor képes beindítani, ha csak az "i"-re teszi fel a pontot. De ha az "i" sincs készen, akkor nem használ.

Nem tudom mikor van a terminusod, ha még előtte jársz, akkor amúgy sem célszerű ezen munkálkodni.

Ha már túl vagy rajta, akkor is jobb, ha megvárod amíg magától jön, úgy a legjobb szülni.


harmadik terhességemnél én is mindent megpróbáltam, orvosi felügyelet mellett a bábakoktélt is megittam, de az is csak erős rendszertelen fájásokat produkált, pedig betöltött 41-en voltam már.


Tarts ki, jönni fog az a bébi, ha eljött az ideje!

2012. szept. 26. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
0%
mar meg ne haragudj, de az meg minek neked?
2012. szept. 26. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Mondjuk azért mert nem akarok császárt
2012. szept. 26. 10:26
 4/14 anonim ***** válasza:
0%

És mi tenné indokolttá a császárt?

1

2012. szept. 26. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Már bocsi, de itt nem ez volt a kérdés! De hagyjuk is, köszönöm az eddigi hozzászólásokat!
2012. szept. 26. 10:40
 6/14 anonim ***** válasza:
0%

Csak próbálom megérteni, hogy miért sietteted, mert gondolatolvasó nem vagyok, de úgy tűnik túlságosan ki vagy bukva ehhez is...

1

2012. szept. 26. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Igaz nem ez volt a kérdés,de ha már császár lesz,akkor annak csak van valami oka nem gondolod?Hidd el sokan nem akarnak császárt,de ha a te,vagy a babád egészsége azt kívánja akkor miért akarod ezt megakadályozni?Csak azért,hogy azt mondhasd,hogy term. úton szülted?Hidd el nem attól leszel jó anya,hogy hogy szülted meg...mondom én úgy,hogy term.úton szültem...tudtommal majd akkor indul be a szülés -taktikák nélkül-ha a baba amúgy is meg akar születni.
2012. szept. 26. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
miért ne lenne jobb a valamilyen praktikával beindított szülés, mint a császár? Én nem a kérdező vagyok, de pár hét múlva én is ezen fogok töprengeni, mert terhességi cukrom van és emiatt nekem nem hagyják túlhordani, ha nem indul magától akkor bizony indítják, és én jobb szeretném ha magától akarna kijönni. Úgyhogy engem is érdekel, hogyan lehet megoldani azt hogy meglegyen az i a 40. hétre, ha több hetes módszere van valakinek, engem az is érdekel...
2012. szept. 26. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
0%

Nekem is terhességi cukrom volt, és bőven hagyták túlhordani. Bocs az offért, de nem értem, mi az összefüggés.


Egyébként így elgondolkozva talán már volt egy császára Kérdezőnek, és hegszétválás miatt aggódik. És mivel tudja milyen a császár, nagyon nem szeretne...

Ilyesmit tudok elképzelni. Talán megírja...

1

2012. szept. 26. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
69%
Bakker,88%-os,nem mindegy Neked?Miért nem a kérdésre válaszolsz?Én is ezen vagyok,3. baba,a 40. hétben vagyok.És tudod miért?Mert a nyákdugóm már bő 2 hete elment,majd 2 ujjnyira nyitva vagyok,és már elég nehéz a dolog.Ráadásul nekem a szülésznőm!!! is mondja folyamatosan a tippeket...
2012. szept. 26. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!