Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ki milyen praktikákat próbált...

Ki milyen praktikákat próbált a szülés beindítására és beváltak-e?

Figyelt kérdés
Gondolok pl. hosszú sétára, lépcsőzésre, nagytakarításra, szex vagy, ha pl. megnevettetek titeket előtte nagyon-nagyon, stb:)
2011. jan. 21. 15:52
 1/9 kisnita ***** válasza:
Én szinte mindent kipróbáltam még a 3 liter tonik ivást is (hogy is gondolhattam, hogy hatni fog?:D ) de semmi nem jött be, 42 hétre szültem. Egy ismerősömnek a szex bejött, első baba volt és alig értek fel a kórházba már a liftben 2 percesei voltak.
2011. jan. 21. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Kipróbáltam mindent amit írtál!Egyik sem jött be!Azután olvastam a neten,hogy egy kismamának úgy indult meg a szülés éjszaka,hogy előtte jól bevacsorázott!Azt is kipróbáltam!Egész éjszaka hánytam!

Végül pedig 41.hétre szültem!

2011. jan. 21. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Én is sok mindent kipróbáltam, rendszeresen voltak jósló fájásaim is, de nem tágult a méhszáj. Végül császárral a 41. héten szültem, és volt oka annak, hogy nem indult be a rendes szülés. Köldökzsinór kétszeresen a nyakára tekeredett a babámnak+téraránytalanság volt, nem tudott szegény elindulni lefelé. Ne aggódj, tudja a baba mikor kell kibújni, de azt is, hogy mikor nem tud. Én a végén már kórházban feküdtem és rendszeresen vizsgáltak miért nem indul el.
2011. jan. 21. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Ez érdekes, én is úgy gondolom, hogy nincs tuti praktika.

Én pl. szoktam nagytakarítani, lépcsőzni, muszáj megcsinálni sajnos és ilyenkor jönnek is a josló fájások egyből, abba is szoktam hagyni egyből a munkát. Csak érdekelt, hogy ezektől beindulhat-e egy szülés. Mondjuk, már itt a 39. hét pár nap múlva, így bármikor jöhet.

2011. jan. 21. 16:20
 5/9 anonim ***** válasza:
tonic, sex. Nem tudom melyik jött be, de aznap éjjel beindult a szülés. 39+2-n. 39. betöltött héten kezdtem tonicot inni, és mind a két nap volt összebújás is. (azért "sürgettem", mert a nagyobbik gyerek miatt nagyon nem akartam kórházban karácsonyozni) aztán lehet beindult volna ezek nélkül is :)
2011. jan. 21. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
A sógornőm az elsőnél lépcsőzött, a másodiknál ablakot pucolt, a harmadiknál sokat szexelt. Én mindet kipróbáltam, minden este, reggel ment a házasélet, gurultam a lépcsőn :-) takarítottam, stb. Bár azt mondják, ha rádjön a "fészekrakás", akkor nemsokára baba lesz. Végül egyik este ettem jó sok fahéjas tejbegrízt, meg persze szex, és ez meghozta az eredményt. Mondta is a párom, hogy azért örül, hogy nem szex közben folyt el a magzatvíz :-) De szerintem sincs tuti recept. Majd a baba eldönti, tök mindegy mit eszel, mit iszol, vagy mit csinálsz. Ha jönni akar, akkor jön, ha nem, akkor nem. Látod már odabentről is ő a főnök :-)
2011. jan. 22. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Igaz, 8 napot túlhordtam az elsőt, de egy jó szex és egy forró fürdő megtette a hatását:.)

A másodiknál 1 nappal voltam túl, egy egésznapos városban vásárlás tette meg estére a hatásást...

2011. jan. 22. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Takarítás nagy tempóban. Nálam ez vált be így a kiírt napon szültem. Porszívózás után másfél órával el is folyt a magzatvíz.

A forró fürdő veszélyes is lehet, nekem több orvos sem ajánlotta.

2011. jan. 23. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszokat. En is ugy gondolom, hogy jon, amikor jonni akar:) A forro furdot en sem probalnam.
2011. jan. 24. 06:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!