Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Voltatok szórakozni, kikapcsol...

Voltatok szórakozni, kikapcsolódni amióta megszületett a babátok?

Figyelt kérdés

Ne értsetek férle én nem minden péntek szombatra gondoltam. De azért nekünk is jár egy kis kikapcsolódás.

Amikor terhes lettem nagyon vigyáztam nehogy elmenjen a baba, aztán utána meg azért hogy nehogy vmi baja legyen. Nem mentünk sehova a párommal egész végig. Pedig egyszer ingyen színházjegyet is kaptam, és nem vitt el oda se. Meg is mondtam neki akkor ezt soha nem bocsátom meg neki. Aztán most megvan a baba, több mint 3 hónapos. Tegnap rákérdeztem a páromnál hogy a jövő hét hétvégén elmegyünk-e a Shiraz étterembe gyerek nélkül persze (kedvence helyem, magam is hastáncoltam a baba előtt). Erre közölte hogy még túl pici a gyerek, és nem megyünk sehova. Anyóssal lakunk együtt, biztos meg lehet kérni rá hogy egy este vigyázzon rá. Megetetem, lefektetem és addig alszik a gyerek, amíg távol vagyunk pár órát. A hócipőm tele van már, ő egész nap emberek között van, de én nem, itthon vagyok és már nagyon unom. Már lassan egy éve nem voltam sehol. Szerintem ennyi jár nekem.


2009. júl. 27. 08:33
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%

Mert valakinek nem tetszett az őszinte válaszod. Egy korábbi válaszoló vagyok és említette, hogy itt van elég sok olyan anyuka, aki nem akar, vagy nem tud kimozdulni (teljesen érthető ez), viszont valamilyen oknál fogva nincs meg benne az nyitottság, ami ahhoz kellene, hogy elfogadja, vagy elmenjen amellett, hogy nem mindenki azt az életmódot követi és hogy egyik sem jobb, mint a másik. Sajnos ez nagyon sok emberből hiányzik a mi kultúránkban.

Valószínűleg ezért lettél lepontozva.

2009. júl. 27. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Mi mentünk a gyerköc nélkül mikor már ennyi idős volt. Ha máshova nem 2-3 órát csavarogni, mikor anyum vigyázott rá. Most 14 hónapos és már hosszúhétvégézni is voltunk nélküle. Annyira jól elvolt, hogy nem igazán hiányolt bennünket, és semmi hátrány nem érte mig mi távol voltunk. Ne hagyd hogy a párod a fejedre nőjön. Van egy ismerős házaspár, a férj annyira ragszkodik a picilányhoz, aki most egy éves, hogy sehova sem megy nélküle. Mikor a szülők kettesben mentek bevásárolni, apa még meg is könnyezte, hogy a gyerkőc nincs vele. Csak azt nem birják ezek a pasik felfogni, hogy neked nincs kikapcsolódási lehetőséged!


Hajrá! Menjetek

2009. júl. 27. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Szia!


Igaz, már régebbi kérdés, de válaszolok:)


17.5 hós a gyerkőc, akivel a 20.héttől veszélyeztetett terhes voltam. Most jön a 2., akivel már a legelejétől vesz.terhes vagyok.

Mi ezidő alatt sehol nem voltunk kettesben!

Szülőkkel egy házban, de külön emeleten lakunk. Hozzánk nem jön senki, mi meg gyerek nélkül nem megyünk sehova. Gondolhatod mennyire be vagyok már kattanva:S

2009. aug. 31. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!