Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülés után szex?

Szülés után szex?

Figyelt kérdés
Sima szülés után,mennyi idő elteltével feküdtetek le a párotokkal? Mennyire fájt? Engem nagyon össze kellett varrniuk kívül-belül,mert nagy babám lett és repedt a méhem is meg vágtak is rendesen. Előre is köszönöm a válaszokat!
2012. jún. 26. 15:08
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
64%

Ma végre tudok nyilatkozni.

3 hét 6 napot vártunk, és egyáltalán nem fájt, egy ici picit sem! Sőt.. :)

Engem is varrtak kívül-belül, egy órán át stoppoltak, de már az összes varrat kiesett kb 1 hete.

4-es

2012. jún. 28. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező, én épp azért vártam 3 hónapot, mert éreztem h még vmi nem oké lent. Én még utána is rossz volt egy ideig. Felesleges erőltetni, majd eljön az idő.
2012. jún. 28. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim válasza:
A fájásokat azért érzed, mert ahogy szoptatsz termelődnek hormonok, és ezek huzzák össze a méhedet és ennek köszönhetően áll vissza az eredeti hasméreted.
2012. júl. 20. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
Hát itt lettünk 6 hétnél,megpróbáltuk a szexet,de nem ment. Borzalmasan fáj,olyan mintha lenne ott valami ami akadályozná a bemenetet.. Úgyhogy inkább hagytuk... :( Pedig nagyon szeretném,de így..pff A hasam nekem nem fáj,nem is görcsöltem egyáltalán,csak alul nem okés valami..
2012. júl. 20. 19:17
 15/18 anonim válasza:
Sziasztok! Látom már rég volt hozzászólás ehhez a topichoz. Szóval nálunk 5hónapos a babóca és most kezdünk beállni a heti 1xi légyottra. Eddig néha-néha egy alakalommal voltunk együtt a férjemmel. Ő nagyon megértő és amúgy is hulla fáradtak vagyunk. Visszatérve a sexre, én még mindig érzem a gát varrás nyomait és mintha szükre hagyták volna a nyilást és egyes pózok kizárva, mert nagyon nyomódik. És valóban hüvelyszárazsság is van, ezért mindenképp beszerzek sikosítót. Talán azzal jobb lesz a helyzet! Remélem idővel jobb lesz a helyzet!
2013. jan. 14. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim válasza:
én is most szültem. aki már túl van rajta az elárulná hogy ha nem várnak sokat (2-3) hetet csak, nem lesz semmi bajuk?
2013. dec. 16. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 Kávétejszín ***** válasza:

A 6 hetet mindenképpen érdemes kivárni, mert addigra záródsz össze rendesen. Ha nem fáj, én akkor is betartanám, nem viccből mondják.

Mi hétfőn töltöttük a 6 hetet, tegnap voltam dokinál, azt mondta, mehet a buli. Hát, félek, de meglátjuk, mi lesz. :D

2014. jan. 8. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:
Itt olvastam hogy valaki 3 hét utan próbálkozott ,hat mi is ki próbáltunk 3 hét utan,picit fajt de nem bolt vészes ,normál szülés volt,vártak is picit,es csak azért próbálkoztunk ilyen korán mert nekem,nekünk fontos s szex es mar nem bírtam ki️.
2015. ápr. 17. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!