Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szex után mennyi idővel...

Szex után mennyi idővel indult be a szülés nálatok, ha ez segített?

Figyelt kérdés
2012. jún. 17. 23:07
 1/9 anonim ***** válasza:
másnap este!
2012. jún. 17. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
az elejétől végigszeretkeztük mindhárom terhességemet. mindhármat túlhordtam
2012. jún. 18. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A Tengerész ***** válasza:
63%
Szerintem úgy 9 hónap múlva. De ezt pontosan nem lehet tudni. Amúgy még egy héttel a szülés előtt is foglalkoztunk a dologgal.
2012. jún. 18. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Kedves első, az már nem a szextől volt...


Nekem csak fájásokat csinált az együttlét, pedig nekem is jó volt. Olyan 2-3 órával utána jöttek mindig, de néhány óra alatt le is álltak.


Nekem semmilyen praktika nem segített (bábakoktél is csak erős fájásokat generált)

Orvosom szerint csak akkor segít bármi, ha már amúgy is kb. egy napon belül beindulna a szülés magától.


Én a kórházi indítást akartam elkerülni, ezért tényleg MINDENT kipróbáltunk (a lépcsőzést leszámítva, mert az engem nagyon lefárasztott volna, és szülésre azért nem árt, ha marad egy kis energia). Végül a tervezett indítás előtt megindult magától, csak a kórházban kellett dekkolnom szülés előtt 5 napot...

2012. jún. 18. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Mind a kettő 12 óra múlva a kezemben volt.
2012. jún. 19. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

első vagyok


37.hétre lett meg a baba így a szex miatt

2012. jún. 20. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
éjjel 2-kor fejeztük be, reggel 6-kor elfolyt a víz
2012. jún. 22. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Én a kiírás napja előtt 1 nappal tollasoztam és frizbiztem, aztán próbálkoztunk a szexxel, nem segített. 3 nappal túlhordtam, fájásaim voltak a kiírás utáni 2.naptól, de aztán burkot kellett repeszteni.
2012. jún. 22. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Általában, 9 hónap szokott lenni! De volt már rövidebb is, csak az nem éppen egészséges!
2012. jún. 25. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!