Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Volt valaki megfázva szülés...

Volt valaki megfázva szülés alatt nagyon félek hogy a nátha miatt bedugul az orrom stb. Kinek mi segitett?

Figyelt kérdés

2012. jan. 27. 12:49
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Tapasztalattal nem tudok szolgálni, de valószínűleg a szülés beindulásakor úgy felmegy az adrenalinszinted, hogy nem fog dugulni az orrod.


(Talán röhejesen hangzik, de ha nekem épp egész nap egy levegőmolekula nem jött át, este szex közben azonnal "kitisztul", merthogy a bedagadt nyálkahártya az adrenalin+hormonok miatt visszahúzódik.)

2012. jan. 27. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Igaza van az elsőnek.

Én megfázva, taknyosan mentem szülni, de mikor beindultak a fájások, konkrétan nem éreztem semmit a szülési fájdalmakon kívül, nem is gondoltam arra hogy megfáztam, és nem is dugult be az orrom!

Ha mész szülni azért szólhatsz a dokiknak, szülésznőknek, hogy meg vagy fázva, hátha adnak rá valamit, de szerintem ott észre sem fogod venni, hogy náthás vagy.

2012. jan. 27. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
És azt elfelejtettem, hogy jó egészséget és sok boldogságot, és szerencsés, problémamentes születést kívánok a bébinek és neked! :)
2012. jan. 27. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!