Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülés után szex?

Szülés után szex?

Figyelt kérdés
Sima szülés után,mennyi idő elteltével feküdtetek le a párotokkal? Mennyire fájt? Engem nagyon össze kellett varrniuk kívül-belül,mert nagy babám lett és repedt a méhem is meg vágtak is rendesen. Előre is köszönöm a válaszokat!
2012. jún. 26. 15:08
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%

Ezek után mindenképpen megvárnám mit mondanak a 6 hetes kontroll vizsgálaton, és utána kezdenék el gondolkozni a dolgon egyáltalán.


Nálam szintén egy nagy baba után vágás és pár öltés után elég hamar rendbe jött minden, viszont dokihoz csak hónapokkal később jutottam el, ezt semmiképp se javasolnám :).

2012. jún. 26. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
A lényeg maradt le bocsánat... Pár nappal 6 hét előtt, mikor már tényleg úgy éreztem, minden oké odalenn, tettünk egy próbát és jó is volt nagyon.
2012. jún. 26. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
2 hónapig úszógumin ültem szülés után (gátmetszés,engem is vágtak-varrtak rendesen).Utána próbálkoztunk csak a házasélettel,de eleinte nagyon fájt. Úgy 3 hónap után talán már nem fájt annyira,de addig rémes volt,de úgy éreztük ha nem kezdjük el 2 hónap után akkor csak rosszabb lesz.
2012. jún. 26. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
53%

Az első szülésem után 4 hetet vártunk, pedig voltak komplikációk, nagyon sok vért vesztettem, atónia történt (nem kezdett el magától összehúzódni a méhem), összezárult a méhszáj, mielőtt megszületett volna a lepény, szóval húztak-vontak odalent rendesen.

A második fiam 3 és fél hete született, már a szülés után 1,5-2 héttel nagyon vágytam rá, de csak most múlt el a vérzés, ma már egyáltalán nincs, remélem este zöld utat adhatok magunknak. :D

Ja, az elsőnél egyáltalán nem fájt, óvatosak voltunk. :)

2012. jún. 26. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
73%
Hát őszinte leszek én 6 hétné előbb meg sem fordult volna a fejembe, hogy előbb legyünk együtt a párommal. De majd 3 hónapig én nem kívántam. Valószínű a császáros hegem miatt mert amikor bepróbálkoztunk 2 hónap után neke nagyon fájt mert nagyon száraz voltam lent.
2012. jún. 26. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
61%
Hát mi 7 hetet vártunk, aztán próbálkoztunk de nem nagyon ment, mert borzasztóan fájt. Mintha egy kést szúrtak volna belém, pedig kb csk 2 cm-es volt a gátvágásom. Azóta már 4 hónap telt el a szülés óta, de még mindig nem az igazi. Az elején csillagokat látok, hiába van előjáték, a vége felé azért jobb, de nem kívánom túl gyakran. Remélem azért majd helyreáll a "rend" :)
2012. jún. 26. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

nekem is elég nehéz volt eleinte

jó sok síkosítóval lehet egy kicsit enyhíteni a dolgon

de kitartás , nekünk szülés után sokkal jobb lett az együttlét , mint előtte volt, csak bele kell újra rázódni

2012. jún. 26. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
21%

Az első babánál kívűl belül varrtak...közel 4 hónap után éreztem úgy,hogy megpróbálhatnánk a szexet,de egyszerűen olyan voltam mint a sivatag így még hónapokig síkosító kellett.

2 hete szültem a második babát és a gátvédelem miatt már megfordult a fejembe a szex,de még 4 hétig pihentetjük a dolgot aztán ha a dokim rábólint mehet...most lelkileg és testileg is nagyon jól érzem magam szóval kíváncsi leszek milyen is lesz majd most az első.

2012. jún. 26. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Mi majd 3 hónapot vártunk és még akkor is borzalmas volt, egészen a szoptatás végéig, mert addig a hormonok miatt nem nedvesedtem. Kb. 6 hónaptól lett jobb, mára már tökéletes. (1,5 éves a kisléáyom)
2012. jún. 27. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Úristen! Hát még csak 3 hétnél tartok szóval még nem most lesz az a szex nálunk,de kíváncsi voltam mennyit vártatok és milyenek a tapasztalatok. Már előre parázok nagyon,még most eléggé fájok ott lent,szinte élesen érzem néha újból a tolófájásokat,úgyhogy nem tudom mi lesz,mikor múlik ez majd el.. :S
2012. jún. 27. 16:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!