Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Aki használt homeopátiás...

Aki használt homeopátiás szereket és málnalevél teát is az utolsó hetekben, mennyi idő alatt lett meg a babája?

Figyelt kérdés
2009. júl. 2. 13:43
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

En ket felet hasznaltam (caulophillum homeos bogyo es malnalevel tea). Harom ora alatt tagultam ki teljesen (zart mehszajjal kezdtem) a kiiert datum elott harom nappal. Nagyon gyors szules volt, alig ertunk be a korhazba, mert sokaig nem fogtam fel, hogy mar indulni kellene. Nagyon gyorsan jottek a fajasok es erosek, hosszuak voltak, de meg mindig jobb volt.

Szerintem azzal nem veszitesz, ha kiprobalod, bajotok nem lesz tole, az biztos. Es en meg sehol nem olvastam olyat, hogy aki ketfelet szedett annak nehezebb volt a szulese...

2009. júl. 2. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
3 és fél óra alatt szültem meg a 4 és fél kilós fiamat.Szerintem ez magáért beszél!
2009. júl. 2. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Málnalevél teát ittam utolsó hónapban rendszeresen, de 12 órát vajúdtam, egyáltalán nem akartam tágulni, burkot repesztettek. Legközelebb nem szórakozok ilyen csodaszerekkel :-(
2009. júl. 2. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Szia! A 37.héttől szedtem homeopátiás szereket. A 38 héttől szűk 1 ujjnyira nyitva voltam.39+6 napon éjjel 11-re értünk a kórházba, fél 1-kor hazaküldték a férjemet,mert még mindig csak 1 ujjnyira voltam nyitva. Erős fájásaim voltak. Elkezdtem félóránként szedni a szereket, ahogy a vajúdás alatt mondták. 4-kor megnézett a doki 2 ujjnyira tágultam, burkot repesztett,6 óra 40-re megszületett a fiam.
2009. júl. 3. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!