Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Aki használt homeopátiás...

Aki használt homeopátiás szereket és málnalevél teát is az utolsó hetekben, mennyi idő alatt lett meg a babája?

Figyelt kérdés
2009. júl. 2. 13:43
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
11 nap túlhordás után este 11kor kezdődött, másnap délre lett meg, vákummal. azóta nem hiszek ezekben.
2009. júl. 2. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Én málnalevél teát ittam.Első babám szűltem így nem tudok külömbséget mondani,de nekem 39dik hétre már megszületett és szerintem használt.
2009. júl. 2. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
A magzatviz elfolyasatol szamitva 7 ora alatt szuletett meg a fiam.
2009. júl. 2. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Én nem hittem benne, de az első babám volt és 3,5 óra alatt megszületett.Csak ajánlani tudom mindenkinek.
2009. júl. 2. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Mind a kettőt használtam.

Egész nap voltak egyhe 15-10 perces fájáasim.

Este 11 kor elment a magzatvíz és hirtelen 2 percesek lettek a fájások, és éjfél után pár percre a kezembe adták a kisfiamat!

Én azt tudom ajánlani, hogy ha szeded ártani nem ártasz vele. vagy segít vagy nem. HA nem használod akkor nem tudod, hogy segített volna e vagy nem4

Én szedni fogom a következőnél is!

2009. júl. 2. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Mindkettőt szedtem. Éjjel 1kor keltem 2-3 perces fájásokra. Háromnegyed 3ra értünk be, még alig voltam nyitva. Aztán meg nem hitték el, mikor kiabáltam, hogy jön a baba!! Háromnegyed 4kor már szopizott!!

Csak ajánlani tudom, ártani nem tudsz vele.

2009. júl. 2. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én ittam, szedtem mindent, és a magzatvíz elfolyástól számítva 28 óra alatt lett meg a kisfiam, végig voltak fájásaim, nem tágultam, az utolsó órában viszont 1 újnyiról megszültem!Szóval alkati kérdés szerintem a szülés kimenetele. De ártani nem árt próbáld hátha neked segít.

2009. júl. 2. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
0%

Szerintem egyszerre kétféle dolgot ne használj/szedj/igyál!

Olvasd vissza az ilyen témájú kérdéseket-válaszokat.

( Én csak málnalevélteáztam, 5 óra alatt lett meg a lányom.)

De szerintem mindenkinek kínlódás volt a szülés, aki kétfélét használt, a hozzászólások alapján...

2009. júl. 2. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Én szedtem mind a kettőt egyszerre és a szülésznőm javasolta! Egyiket reggel a másikat délután veszed iszod meg ennyi!
2009. júl. 2. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Én mindkettőt szedtem/ittam és nekem jó volt,bevált.Hajnali 5kor 5perces fájásokra ébredtem,de abszolút nem volt vészes(azt hittem csak a derekam fáj):) 8-ra bementünk a kórházba,11kor kaptam fájáserősítőt,nagyon gyorsan tágultam,14:33-ra meg is érkezett a baba. Első szülés volt,a doki 18-19 órára saccolta csak a vajúdást. 39+3naposan érkezett. Ja én szülés közben is szedtem a homeos bogyókat. Én ajánlani tudom ,mert rosszabbra számítottam,féltem,hogy 12-24óra lesz a szülés,na azt nem bírtam volna idegekkel.
2009. júl. 2. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!