Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Milyen homeopatias bogyok jok...

Milyen homeopatias bogyok jok szüles elött a malnalevel tea melle, hogy könnyebb legyen/es gyorsabb/ a szüles ill. tagulas?

Figyelt kérdés
Tapasztalt kismamak valaszait varom, akik mar kiprobaltak valamit es tenyleg bejött. Es mikortol lehet elkezdeni ezeket szedni?
2009. szept. 15. 14:02
 1/7 anonim ***** válasza:

Caulophyllum, Cimicifuga, Arnica!

Az utolsó 2 hétben javasolt, méhnyak tágulást segíti, felkészíti a méhizomzatot szülésre!Az Arnica pedig csökkenti a vérzést é gyorsítja a sebgyógyulást!


Van egy kis füzet homeós szerekről terhesség alatt, szüléshez és szoptatáshoz!Kék és egy baba van az elején!Kérje mindenki a patikákban!Ebben még az is benne van,hogy mitől mehet el a tej és mit kell rá szedni!Mást ha kimerültség,hideg vagy nedvesség hatására,fájdalom,megfelelési vágy,gyász,féltékenység,hirtelen düh váltja ki a tej csökkenését!Érdeklődj a gyógyszerésztől,biztos lesz,mert patikában dolgozom és ez egy országos kiadvány!Olvasd el,nagyon jó!

2009. szept. 15. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Én a 36. héttől szedtem.

Arnica ch9 napi 1x5 golyó

Caulophillum ch5 napi 1x5 golyó

cimicifuga ch5 3 napontaa 5 golyó

Málnalevéltea napi 2x2 bögre

Szülésznőm javaslatára kellett így szednem.


este 11 kor elment a magzatvízem és éjfél után 18 percre megszületett a kisfiam. egy varratom volt!


nekem sokat segített!

Ártani nem ártasz vele ha szeded!

2009. szept. 15. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Arnicát szülés után is szedtem 1,5 hétig!
2009. szept. 15. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Es ezeket mindet szedted?egyszerre?
2009. szept. 16. 18:58
 5/7 anonim ***** válasza:
igen, csak nem egyszerre, hanem különböző órákban
2009. szept. 17. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

egyiket délelőtt másikat délután, a harmadikat meg este

a málnalevélteát meg közte ittam meg

2009. szept. 17. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszi a valaszokat, a malnalevelteat mar en is elkezdtem, de meg csak napi 1cseszevel iszok.34. hetben jarunk
2009. szept. 17. 17:50

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!