Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ez már a szülés előjele?

Ez már a szülés előjele?

Figyelt kérdés

Kb egy hete úgy érzem a hasam alsó részénél, mintha menstruálnék. Az utóbbi két napban már sokkal erősebben fáj, plusz a derekam is majd le akar szakadni, tegnap óta hasmenésem is van.

A fájdalom folyamatos (tehát órával nem tudom lemérni).

Most is annyira fáj a derekam, hogy legszívesebben már bevennék egy fájdalomcsillapítót. A terhesség alatt mindigis mosolygós voltam, most viszont úgy érzem kezdek befordulni és állandóan sírhatnékom van.

Június 12-re vagyok kiírva, elvileg nagy babám lesz (első baba).

Köszönöm a válaszokat!


2012. máj. 14. 12:33
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Ha mensi szerű görcsöt érzel, az a tágulásra utal. Nem mész a napokban nődokihoz? Megnézi a méhszájat, lehet elkezdett már kinyílni.

Mindenesetre könnyű kajákat egyél, figyeld magad, a görcsöket, hogy erősödik-e, nem folyik a magzatvíz.

Én egy héttel későbbre vagyok kiirva, mint Te, első babám 40+1 re született 4040 g lett, most kislány lesz, és már most 3,3 kg-ra saccolták, így elvileg nagyobb lesz a bátyónál, ha kihúzza az idejét.

A hasmenésről én is azt olvastam, hogy előjel, nekem már egy hete van, görcsölgetek is, 2 centire nyitva a méhszáj. Szülésnek még konkrétabb jele egyenlőre nincs. Mindenesetre felkészültem.

2012. máj. 14. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
jó lenne ha legalább még egy picikét bent maradna de hívd fel a dokidat:)
2012. máj. 14. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Szerdán megyek dokihoz, kíváncsi vagyok mit fog mondani.

Tényleg jó lenne ha legalább még egy hetet kihúzna, hogy meglegyen a 37. hét.

Első:könnyű szülést kívánok ;)

2012. máj. 14. 19:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!