Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Egész nap olyan a hasam, mint...

Egész nap olyan a hasam, mint a kő. Lehet ez a szülés előjele? Mára vagyunk kiírva.

Figyelt kérdés
2012. ápr. 19. 18:00
 1/3 anonim ***** válasza:
90%
Hogyha folyamatosan kemény a hasad, menj orvoshoz,meg kell nézni. Bizony, lehet, hogy hamarosan szülni fogsz.
2012. ápr. 19. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
90%

Nekem is ez volt a 40. héten. Szinte egész nap keményedett a pocim, de jóslófájásom nem volt. Naponta jártam már vizsgálatra, 1 hét alatt kitágultam, így indították a szülést 40+5 naposan. Tök jó volt! :) Ha mára vagy kiírva, akkor már minden a szülés előjele... a célegyenesben vagy! :D

Gyors és könnyű szülést kívánok!

2012. ápr. 19. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Szia nekems be volt egesz nap kemenykedve a pocim ejjelre element a vizem es reggelre megvolt a kislanyom:-) gondtalan szulest kivanok:-)
2012. ápr. 22. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!