Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Vajon szülés előjele lehet a...

Vajon szülés előjele lehet a vérnyomás tartós, enyhe megemelkedése?

Figyelt kérdés

Még nincs itt az időm, kéne várnia babónak vagy 2 hetet, de talán ez a hirtelen meleg most káoszt okozott. A fájások sűrűsödtek, de még talán jóslóak, a hátam fájdogál, enyhe hasmenésem van, a vérnyomásom meg napok óta a megszokott 100/60 helyett 130 környékén jár, szerdán 140 felett volt.

Nem tudom mit tegyek, mert kocsink nincs és habókra nem akarok bebuszozni a kórházba, ami tőlünk másfél órára van, se mentőt nem hívhatok feleslegesen.

Kicsit parázok. Ez már többedik terhességem és mégsem tudok dönteni.


2012. ápr. 27. 16:51
 1/5 anonim ***** válasza:
a hasmenés és a fájások jelezhetik a szülést. ha emelkedik a vérnyomásod,az árthat komolyan a babának és neked is. sztem menj be a kórházba. mentők kismamához soron kivül kimennek,hivd fel őket,sztem ne várj,inkább menj potyára minth baj legyen
2012. ápr. 27. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm.
2012. ápr. 27. 17:36
 3/5 A kérdező kommentje:
Voltam benn, felraktak CTG-re, vizeletvizsgálat és manuális is volté s minden rendben.
2012. ápr. 27. 21:51
 4/5 anonim ***** válasza:

Jön a front, ilyenkor ilyen van. Nekem eszeveszettül fáj a derekam.

33+1hkm

2012. ápr. 28. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
És még hidegfront is jön pár nap múlva. Kicsit aggódok.
2012. ápr. 29. 10:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!