Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mit csináljak hogy beinduljon...

Mit csináljak hogy beinduljon végre a szülés magától? 40+4 km

Figyelt kérdés

40+4 hetes kismama vagyok és már teljesen el vagyok keseredve! Meggyőződésem volt h ez a kislány akit a szívem alatt hordok 9 hónapja talán még előbb is fog jönni, erre már 4 nappal túlhordtam! :(

és még semmi jelét nem érzem! persze néha görcsölgetek, de ezek már 36. héttől vannak! :(


Iszom a málnalevél teát (igaz néha egy-egy nap kimarad), szedem a homeos bogyot és nem igen fekszem hanem tevékenykedem itthon főzés, sütés, takarítás, persze azért igyekszem feltenni a lábaimat is mert nagyon vizesedik 2 napja!


júni 30.-ig várnak addig 2 naponta ctg, de ha addig nem indul be akkor 30.-án este be kell feküdnöm valami ballont tesznek fel és másnap indítják a szülést :((((

nagyon-nagyon szeretném ezt elkerülni , de hogyan?


Nincs valami ötletetek?

köszönöm előre is!


2009. jún. 21. 12:47
1 2 3
 21/21 anonim válasza:
Tudom, hogy régen volt, de végül mennyivel hordtad túl a picit? Hogy történt a szülés? Könnyű volt? Egészséges a baba? Mesélj!!!
2010. okt. 20. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!