Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mit csináljak hogy beinduljon...

Mit csináljak hogy beinduljon végre a szülés magától? 40+4 km

Figyelt kérdés

40+4 hetes kismama vagyok és már teljesen el vagyok keseredve! Meggyőződésem volt h ez a kislány akit a szívem alatt hordok 9 hónapja talán még előbb is fog jönni, erre már 4 nappal túlhordtam! :(

és még semmi jelét nem érzem! persze néha görcsölgetek, de ezek már 36. héttől vannak! :(


Iszom a málnalevél teát (igaz néha egy-egy nap kimarad), szedem a homeos bogyot és nem igen fekszem hanem tevékenykedem itthon főzés, sütés, takarítás, persze azért igyekszem feltenni a lábaimat is mert nagyon vizesedik 2 napja!


júni 30.-ig várnak addig 2 naponta ctg, de ha addig nem indul be akkor 30.-án este be kell feküdnöm valami ballont tesznek fel és másnap indítják a szülést :((((

nagyon-nagyon szeretném ezt elkerülni , de hogyan?


Nincs valami ötletetek?

köszönöm előre is!


2009. jún. 21. 12:47
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Olyan sokan olyan sokmindennel próbálkoznak. Sex? Valakinek ez is bejött. Én is előbbre vártam, és 40+4-el indítottak, de nem bántam meg.
2009. jún. 21. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%

Még a lépcsőzést is szokták javasolni. A málnalevél teát én méhszájérlelésre/puhításra ittam, de nem használt. Meg hallottam még (vagy olvasta, nem is tudom) valami bábakoktélról, keress rá a neten.

üdv, könnyű szülést kívánok.

2009. jún. 21. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%

Szia!Néllam bejött a sex apával.De jó a lépcsőzés vagy még valami.A régiek úgy tartották hogy az olyan asszonyoknak akiknek nem indul be a szülés kiszórtak a főldre egy csomó babszemet és azt nem legugolva hanem lehajolva eggyesével felszedegették.Állítólag mire mindet felszedték megindult a szülés.Hát ha más nem egy próbát meg ér.:)

Szép és könnyű szülést Nektek!Írd meg mi volt.

2009. jún. 21. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:

Szex kizárva, apa nem szeretné, félti a babát én meg elfogadom ahogy ő gondolja!


Lépcsőzni az a baj hogy nemigen tudok hol mert nincs lépcsőnk! :) amúgy a vizesedésre nem lenne gond? baromira fel van dagadva a bokám láttam mindenhol :(


köszönöm azért, hát akkor nem tudok mást mint várni!


és neked hogy indították meg? tágulva sem voltál? mert utoljára én belső méhszájam zárva volt, külső 1 ujjnyira volt nyitva ez volt múlthét hétfőn! azóta nem néztek és nem is nagyon akarnak most még piszkálni!

2009. jún. 21. 13:20
 5/21 anonim ***** válasza:
100%

Pedig a szex a legjobb:-) Apának üzenem, hogy a baba védve van, és ami jó anyának, az jó a babának is!! És utána meg úgysem lehet 6 hétig, most használjátok ki!!

Nekem még a meleg fürdő segített!

2009. jún. 21. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:

Hát igen...de erőltetni nem szeretném...:(

meleg fürdő? kádban csücsülve? és mi van ha pl. pont akkor folyik el a magzatvíz és észre sem veszem?!, vagy ha nyitva vagyok esetleg mert ugye 1 hete volt utoljára megnézve, akkor nem kaphatok el fertőzést????


köszönöm a válaszokat!

2009. jún. 21. 13:33
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
semmit nem tudsz tenni. én is 4 nappal hordtam túl,és semmi előjele nem volt annak,hogy este 5-kor elfolyt a magzatvíz!!!
2009. jún. 21. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
Ha tőlem kérdezted az indítást (első válaszoló), akkor oxitocinnal. Semmi előjelem nem volt még. Viszont a babának egy veséje van, nem akartuk tovább növeszteni odabent, hogy könnyebb legyen az útja.
2009. jún. 21. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%
Én is négy nappal hordtam túl a kislányom. Nekem úgy indult be, hogy csináltak egy normál NST vizsgálatot és egy emlő stimulációsat. Az olyan volt, hogy a melbimbómat kellett bügyürgetni és az idézett elő fájásokat. Fél órán át csináltam, jöttek a 20-as fájások és másnap reggel 9:50-kor megszületett a 4100 grammos kislányom:-)Most 11 és fél hós
2009. jún. 21. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek a választ!


Most akkor ha én is birizgálom mondjuk fél óráig a mellbimbóm akkor lehet hogy beindul a szülésem???? Konkrétan hogyan kell birizgálni hogy azért ne tegyek benne kárt és csak egyiket kell vagy mindkettőt vegyszere, vagy felváltva?

Holnap megyek ctg-re megint , de vizsgálatot nem fognak végezni semmilyent sem mert nem akarnak piszkálni azt mondták! max egy hét múlva így is úgy is megindítják ezt mondták...

2009. jún. 21. 16:15
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!