Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » 37héten járok és már nem...

37héten járok és már nem kívánom a szexet. Más is van ezzel így? A párom viszont minden nap szeretné, de én már annyira várom a picúrt hogy szinte másra nem is tudok gondolni. Meg hát amiket összebénázunk a nagy pocakom miatt!

Figyelt kérdés
2009. jún. 20. 18:58
 1/6 anonim ***** válasza:

Szia

Én végig a terhességem alatt alig kívántam az utolsó pár hónapba akármikor neki kezdtünk egyből volt nagy rugdosás bent

2009. jún. 20. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
jaja nekem is...volt hogy apát hasba is rugta a kis drágám:)
2009. jún. 20. 19:06
 3/6 anonim ***** válasza:

Ha nem kívánod, ezt mondd el férjednek, és kérd meg, hogy értse meg, és fogadja el.

De neked sem kell elvből elutasítanod:-) Játszatok csak, simogassátok egymást, bújjatok össze, vannak egyéb más módszerek, nem feltétlen kell közösülni.

Én mit nem adtam volna a szexért, de a 29. héten eltiltottak, na meg szülés után a 4 hét... az 15 hét. Nehéz volt!

2009. jún. 20. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Azért ezt megérthetné a párod,hogy már nem kivánod.Elvileg szülés előtt 6héttel már nem is tanácsolják,de ezzel manapság senki nem törődik.Ha nem kivánod,mond meg neki,nemár mindig ő legyen aki...na.
2009. jún. 20. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Azért a férjed egy csepped gyakorolhatna némi önualmat. A szülés után 6 hétig biztosan nem szexelhettek amíg tart a vérzés és amíg be nem gyógyul a gátseb és a méhed.

Én egész terhességem alatt nem kívántam a szexet, szülés után meg végképp nem. A férjem csak hozzámért odabújt és már spriccelt is a tejem, és nagyon zavart.

Mások szerint mindez tök normális. A férjeknek pedig türelmesnek kell lenniük. És általában azok is.

Beszélj a dologról a férjeddel, mert ha muszájból teszed hamar el fogtok távolodni egymástól, főképp szexuálisan.

2009. jún. 20. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

szia!


Én az utolsó hetekben "kergültem meg". Előtte hetekig szinte száraz voltam ; és nagyon bántott a dolog; a terhesség végefelé meg rám tört az érzés:)De ezt mondjuk a férjem nem bánta :) Valakinek itt nagyon igaza van . Ez a dolog nem a férjedtől függ. Ha Te nem kívánod, nem akarod, neked kényelmetlen , akkor gyakoroljon önuralmat. Te vagy a fontos, meg a baba; "muszájból" ne légy a férjeddel.Meg ráadásul majdnem minden nap...?:) Nagy hassal, tényleg jóval kevesebb mozgási felülettel? ezt meg kell értenie!!

2009. jún. 21. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!