Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ha a kórház két saroknyira...

Ha a kórház két saroknyira van (max 10) perc, akkor be tudok sétálni majd "két fájás között", vagy erre a rövid távra is hívni kell majd taxit/mentőt?

Figyelt kérdés
Mondjuk egy gurulós táskával... (Nincs apuka, várhatóan egyedül megyek majd.)
2012. ápr. 19. 18:25
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:

Értem Én,hogy Te azt mondod,hogy akkor senki nem lesz meletted,mert,hogy távol lesznek és későre érnek oda és ,hogy éppen akkor nem biztos ,hogy bárki rá fog érni,

Azért van az,hogy még most lezsírozod,megbeszéled,legyen valaki,aki bevállalja,hogy ugrásra készen áll,csak neked.Vagy a kiírt időpont körül hozzád költözik.Hidd el,elkél a segítség,és jó lesz,hogy nem vagy egyedül.

Ne vedd sértésnek,nem az a szándékom!

Nem lehet,hogy inkább attól félsz,hogy a vajudás közbe,kikelsz magadból,kicsit másabb leszel és ettől félsz,hogy nem akarod úgy abban a helyzetben lássanak??

Megnyugtatlak és mások is ezt fogják mondani,nem ezt fogják figyelni és nem is fognak megbántódni,bárkik vagy bárki legyen veled akkor.Akár a szomszéd asszonyt is megkérheted,hidd el nem fog nemet mondani,főleg akkor nem ha már van gyereke.

Mi akik válaszolunk,már átestünk 1-2 szülésen és tudjuk milyen érzés,kinek könnyű,kinek nehezebb,de egyedül egyikünk sem akart lenni.

2012. ápr. 23. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 A kérdező kommentje:

Persze, telefon az mindig csőre töltve, készenlétben.

Nem, nem sértődöm meg, minden véleménznemk örulök.

Hidd el, ha úgy adódik, én teljes lelki nyugalommal tudok kikelni magamból :)))), nem problémázok azon, hogy ki mit gondol. Valójában inkább tényleg az a helyzet, hogy nem régóta vagyok a városban, és akit ténylegesen ugrasztani lehetne rokon, annak pici babája van, akit szintén nem lehet elpakolni akármikor, más meg mondjuk fiú és nem feltétlenul érti, hogy mi a para, de majd még szétnézek feltétlenul, hogy ki jöhet A, B, C, D szóba.

2012. ápr. 23. 10:01
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!