Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szent Imrében melyik szülésznő...

Szent Imrében melyik szülésznőt ajánlanátok?

Figyelt kérdés

Orvosom van-hozzá járok egyébként is évek óta-, de az ottani szülésznőket nem ismerem. Azt sem tudom igazából, hogy ez hogy megy, gondolom majd ha eljön az idő az orvos elmondja a teendőket,illetve ajánl. De érdekel a ti személyes meglátásotok és az is, hogy az orvosomon kívűl hol tudok ezzel kapcsolatban érdeklődni?Csak bent a kórházban vagy emailben is lehet kérdezni, vagy honlap?

Köszönöm! 13hkm



2012. ápr. 12. 18:09
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
2012. ápr. 12. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:

köszönöm!


írjon, akinek van személyes tapasztalata!

2012. ápr. 12. 18:27
 3/23 anonim ***** válasza:

Szia! Kecskemétiné Nyíregyházi Verát tudom ajánlani. Nagyon kedves, aranyos szülésznő. Ha szeretnél esetleg többet tudni róla, vagy telefonszámot kérni, akkor a többit priviben. Ott megírok mindent. Én nála fogok szülni,remélem a hétvégén.-)

Boldog babavárást!!

2012. ápr. 12. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:

En ott szultem,de nem volt se fogadott orvosom,se szulesznom.

Az ugyeletes szuleszno valamilyen Iren volt asszem, nekem abszolu bejott a stilusa,meg szakmailag is!

Jarj szulesfelkeszitore,asszem ingyenes, ott es a honlapjukon nagyon sok infot megtudhatsz!


Konkret elerhetosegeket sajnos nem tudok,de remelem azert vmit segitettem!

2012. ápr. 12. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:
igen, köszönöm!:)
2012. ápr. 12. 22:45
 6/23 anonim ***** válasza:

Szia!

Én is ott fogok szülni, szülésznőm még nekem sincs, majd a dokimat kérdezem meg hogy kit ajánlana az alapján hogy megbeszélem a dokival a szülési tervet és tudja hogy ki lenne a legalkalmasabb, ő ismeri jobban az ottani szülésznőket, mert úgy gondolom mindenkinek egyvalakivel van tapasztalata, akinél szült, de rálátása nem lehet, hogy a te elképzeléseidhez melyik szülésznő illene legjobban (aki nagyon jó a gátvédelemben, nem parancsolgatós a stílusa...), de a dokid talán jobban képben van összességében. Mondjuk énis olyan ismerősöktől kaptam 1-2 nevet, akik ott szültek, de pl. "Picúr-t" (valamilyen Erzsébet azthiszem) többen is ajánlották már.

2012. ápr. 13. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:

Amúgy a honlapon én nem túl sok konkrét infót találtam.

Az biztos ha körzetileg nem a Szent Imréhez tartozol akkor csak úgy tudsz ott szülni, ha van ott fogadott orvosod vagy szülésznőd (már csak azért írom, mert volt itt aki írta hogy neki egyik se volt, akkor gondolom ő vagy körzetileg is oda tartozik, vagy úgy esett be oda szülni, hogy utolsó pillanatokban).


Ja, előző voltam.

2012. ápr. 13. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:

1.babámat (és 2 hét múlva a 2.at is) Vass Gabinál szültem. egy laza, tüneményes nő. nagyon emberséges, segítőkész, jókedvű. nekem nagyon tetszett, hogy Apával törődött, őt is bevonta mindenbe. az orvosom ajánlotta, ő azt mondta, szakmailag és emberileg is a legjobbnak tartja.


és az említett Tóth Irén nekem is nagyon szimptikus! vele a gyerekágyon beszélgettem.


Molnár Gabunál 2 barátnőm is szült, ők nagyon jókat meséltek róla, de nekem az ő ridegebb stílusa nem jött be.


meliyk orvosnál szülsz? vannak bevált párosok, szóval lehet hogy tőle kéne érdeklődnöd.

2012. ápr. 13. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:

Még Kondor Kata jut eszembe, ő is hihetelen kedves, tapintatos, segítőkész!


van havonta 1 alkalom, amikor szülésznők mesélnek a szülésről, utána lehet velük beszélgetni (mindig épp az, aki ráér, tehát mindig mások vannak ott). személyes benyomás szerintem sokkal többet ér, mint a mi tapasztalatunk:

[link]


és van előadássorozat hetente, amit orvosok, szülésznők tartanak:

[link]

2012. ápr. 13. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
A téma engem is érdekelne, ha tudnátok olyan szülésznőket ajánlani, aki laza, normális, kedves, türelmes, tud bíztatni ha már feladnám, ismeri a homeopátiás lehetőségeket is esetleg és apával is foglalkozik, nem pedig rideg és parancsolgatós. Mint akit itt már korábban ajánlották Vass Gabit.
2012. ápr. 13. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!