Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szent Imrében melyik szülésznő...

Szent Imrében melyik szülésznőt ajánlanátok?

Figyelt kérdés

Orvosom van-hozzá járok egyébként is évek óta-, de az ottani szülésznőket nem ismerem. Azt sem tudom igazából, hogy ez hogy megy, gondolom majd ha eljön az idő az orvos elmondja a teendőket,illetve ajánl. De érdekel a ti személyes meglátásotok és az is, hogy az orvosomon kívűl hol tudok ezzel kapcsolatban érdeklődni?Csak bent a kórházban vagy emailben is lehet kérdezni, vagy honlap?

Köszönöm! 13hkm



2012. ápr. 12. 18:09
1 2 3
 21/23 A kérdező kommentje:

köszönöm szépen! közben már választottunk: Kondor Katát, akivel azóta találkoztam is, és nagyon szimpatikus nekünk!nagyon sok jót is hallottunk róla, így bízom benne, hogy ugyanazt elmondhatom majd, mint te!:)


köszönöm mindenkinek a válaszát!:)

2012. júl. 22. 22:56
 22/23 nihilistahedonista ***** válasza:

Remek,csak jokat hallottam rola is.

Nem tudom,h tervezitek-e, de tiszta szívből ajánlanék egy csecsemős nővért is. Életem egyik legjobb döntése volt,h felfogadtam. megtehettem,mert én a szülésért semmit nem fizettem.

Minden nap legalabb másfél órát csak velünk foglalkozott,szerintem mar 10000 kérdésemet megvalaszolta,azota is, telefonon. bejohetett a ferjem mosdatni a babát,megtanitott normalisan pelenkazni,holott azt hittem tudtam. :D vegig az oltalma alatt voltam,csodajo volt! vannak ugyan csecsemős nővérek,de ezer a dolguk,nem mindig ernek ra. láttam elkeseredett kismamat, akit en tanitottam meg hogyan kell helyesen mellre tenni a kisbabat...

ha érdekel,privatban megadom az elerhetoseget. :)

2012. júl. 23. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 A kérdező kommentje:

oh azt meg is köszönném neked, kedves tőled!! sajnos elég sok negatívat hallottam a csecsemősökről ott! ...

ha megtennéd, kérlek írj nekem priviben!

köszi:)

2012. júl. 25. 12:39
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!