Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szent Imrében melyik szülésznő...

Szent Imrében melyik szülésznőt ajánlanátok?

Figyelt kérdés

Orvosom van-hozzá járok egyébként is évek óta-, de az ottani szülésznőket nem ismerem. Azt sem tudom igazából, hogy ez hogy megy, gondolom majd ha eljön az idő az orvos elmondja a teendőket,illetve ajánl. De érdekel a ti személyes meglátásotok és az is, hogy az orvosomon kívűl hol tudok ezzel kapcsolatban érdeklődni?Csak bent a kórházban vagy emailben is lehet kérdezni, vagy honlap?

Köszönöm! 13hkm



2012. ápr. 12. 18:09
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
igen, Vass Gabi pont ilyen, ahogy itt leírtad!
2012. ápr. 13. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
Gátvédelemben is otthon van?
2012. ápr. 13. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
nálam 1.babánál sikeres volt a gátvédelem. homeós bogyókat szedtem a 36.héttől, meg gátmasszázst kellett naponta végezni. így a 3,5kg-s babám sérülésem nélkül bújt ki, pedig én kicsi vagyok.
2012. ápr. 13. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:

Mindháromszor ügyeletes szülésznőnél szültem az Imrében, először a Nyíregyháziné Kecskemti Veránál, másodszor a Kondor Katánál, harmadszor Mózes Máriánál. Mindhármat a legjobb szívvel ajánlom!!! MInd a három nő rendkívül segítőkész, kedves volt, szakmailag is, mindenhogy-szuperek!!! :)

Mindháromszor törekedtek a gátvédelemre, ez először sajnos nem sikerült, második-harmadik szülésnél igen- pedig nem került szóba a vajúdás alatt, de alapból törekedtek rá.

Én sem tudok elérhetőségeket, de gondolom a szülészeten is lehet érdeklődni.

2012. ápr. 13. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 A kérdező kommentje:
köszönöm mindenkinek!
2012. ápr. 14. 12:33
 16/23 anonim ***** válasza:
15:38-as válaszolótól kérdezném, hogy milyen homeo-s bogyókat és milyen adagolásban szedtél a 36. héttől a gátvédelem érdekében? És hogy ezeket a szülésznő ajánlotta?
2012. ápr. 14. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:

igen, a szülésznő útmutatására szedtem.

heti 1x5 bogyó Arnica és Pulsatila, ezen kívül

1.nap Caulophilum

2.nap -

3.nap Cimicifuga

4. nap -

és ezt ismételgetve.


mondta az is, hogy C meg Ch hányasokat kell szedni, de azt már nem tudom biztosan, talán Ch 30-asok.

2012. ápr. 14. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 A kérdező kommentje:
Kovács Zoltán egyébként az orvosom, járt vki hozzá?
2012. máj. 25. 20:05
 19/23 anonim ***** válasza:

tesóm, ő nagyon dicsérte.

ő épp Vass Gabival szokott párban dolgozni.

2012. máj. 26. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 nihilistahedonista ***** válasza:

Kedves Kérdező!

Nem tudom aktuális-e még a kérdésed, de nagyon ajánlom neked Nyulas Jolánt. Egy csoda. És általa egy csoda lett a szülésem is. Az a női energia ami benne van, az az odafigyelés, nyugalom, és szeretet amit áraszt magából, leírhatatlan.

Amikor belépett a kitolási szakaszom kellős közepén, annyira megörültem neki, hogy csak na. :)

Segít, forgat ha kell, masszíroz, mindeközben dicsér mindenért amit csinálsz, és az egészet olyan személyessé varázsolja.

A végén még a kameránkat is fogta míg a férjem elvágta a köldökzsinórt. :)

2012. júl. 20. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!