Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » A budapesti Bajcsyban van...

A budapesti Bajcsyban van apás szülés?

Figyelt kérdés

Érdeklődnék, csak sajnos még nem értem el őket. Azoktól kérdezném, akik szültek már ott.

Még annyira nem esedékes, a páromnak sem említettem, de majd beszélünk róla, hogy be akar-e jönni :)

30+2 hkm



2012. ápr. 8. 21:12
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Van, végig bent lehet Veled Apa is, a hüvelyi szülésnél. Császárnál nem tudom.
2012. ápr. 8. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Na, jó, engem nem fognak császározni (legalábbis úgy tűnik) :D Akkor jó, megnyugodtam, remélem szeretne bejönni velem :) Dokit sem fogadtam még, kit ajánlanátok?
2012. ápr. 8. 21:20
 3/13 anonim ***** válasza:
Van ám! Nekem még fogadott orvosom sem volt, nem jártam szülésfelkészítésre, de apa is, nagyi is végig bent lehettek velem. :) (Nagyi arra az esetre, ha apa kidőlne...) Császárnál nem tudom, de természetes szülésnél kifejezetten örülnek, ha a kismama nem egyedül vajúdik. Beöltözni sem kell, csak egy cipővédő huzatot kap az apuka.
2012. ápr. 8. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Óh, az még jobb! Legalább steril ruhát sem kell szereznem. :)
2012. ápr. 8. 23:03
 5/13 anonim ***** válasza:

igen van ,párom végig bent volt.Tényleg nem kellett sterilruha,csak a cipőjére kellett húzni védőt.Most is bent lesz a szülésnél. :)


31 hetes kismama

2012. ápr. 9. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Megbeszéltük, jön majd, de még nem szóltam be a kórházba hogy apás szülést szeretnénk. A héten betelefonálok.
2012. ápr. 9. 16:18
 7/13 anonim ***** válasza:
Én nem szóltam külön, főleg nem előre. Mikor éjfélkor odaestünk Apával, sejtették, hogy Ő is marad. :)
2012. ápr. 9. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Bocs,kedves kérdező,de gondolod,hogy beírják egy nagy könyvbe,hogy ki mit szeretne,amikor megy szülni megnézik mi is van beírva?Van saját orvosod?Szülésznőd?Ha valamelyik van,lehet mondani,ha nincs,amikor mentek szülni a felvételnél mondjátok,hogy a férjed is marad.Ennyi.
2012. ápr. 9. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
A Bajcsys dokik általában mind nagyon jók, lelkiismeretesek! Én Polgárnál szültem (ügyeletben), semmi gondom nem volt Vele ...
2012. ápr. 9. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
szia. Nálunk is bent volt apuka meg a nagymamák is. Sőt még idegen kismamák is meg nézték a szülőszobát. Én meg éppen vajúdtam. Sulyoknál szültem. Nem egy nyalizós de doki.
2012. ápr. 10. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!