Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » A budapesti Bajcsyban van...

A budapesti Bajcsyban van apás szülés?

Figyelt kérdés

Érdeklődnék, csak sajnos még nem értem el őket. Azoktól kérdezném, akik szültek már ott.

Még annyira nem esedékes, a páromnak sem említettem, de majd beszélünk róla, hogy be akar-e jönni :)

30+2 hkm



2012. ápr. 8. 21:12
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Én szültem Szécsényinél és Varga-Horgosinál is, mindketten nagyon rendesek!
2012. ápr. 10. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Nálunk Dán doktor volt ügyeletben, egy rossz szavam se lehet rá, de járt bent nálam pl. Dr. Knerczer is, és volt pár olyan beszólása, amivel megkönnyítette a vajúdásomat, nagyon jó fej. :)


Mivel nem volt dokim, így szinte mindet megismerhettem, Dr. Sulyok is jó, az újak közül pedig Dr. Bokor, dr. Fábián, akik lelkiismeretesnek tűnnek. És persze Dr. Mosonyi, aki ugyan eléggé szókimondó, néha kissé nyers a stílusa (Dán is ilyen), viszont szakemberként teljesen megbízható, és lehet rá számítani akkor is, ha nincs megfogadva.

2012. ápr. 11. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Én Dulka doktornál szültem. Nagyon rendes, fogadott dokim volt.

Apás szülés volt, pedig influenzajárvány miatt látogatási tilalom volt, de az apás szülést engedték. Ez tavaly februárban volt.

2012. ápr. 11. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!