Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » 4. babát szült kismamik!...

4. babát szült kismamik! Előbb jött a negyedik manó, mint a többiek?

Figyelt kérdés
2009. jún. 6. 17:14
 1/4 anonim válasza:
87%
Nálunk nem... pedig már a harmadik gólyalandolást is előrébb jósolták! De az óvatosság nem árt! Nincs két egyforma pocak, se két egyforma manó!
2009. jún. 6. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Mikor szültél,hány hétre?
2009. jún. 6. 17:34
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Szia! A miénk se jött előbb, ugyanazon a héten született, mint a nővére 38. hét), de a bátyjai is csak a 39. hétig bírták. Pedig már a 28. héten nyitva volt a méhszáj, de mivel a nagyok ott voltak, nem nagyon pihentem. Persze, ha elfáradtam vagy keményedtem, akkor azért lepihentem. Persze, ezzel nem azt mondom, hogy Neked se kell sokkal többet pihenni, mint az előző babáknál, de ugye ez nehezen megoldható a másik 3 mellett: Vigyázz Magatokra! Minden jót!
2009. jún. 6. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem egyáltalán nem jött előbb, sőt szerintem a négy közül ő volt a második ,aki legtovább volt bennt. Első: 36 hét, második:40 hét+ pár nap, harmadik: 38 hét+ négy nap, negyedik/egyetlen fiú/: 39 hét+ öt nap
2009. jún. 6. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!