Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Kinek milyen tapasztalata van...

Kinek milyen tapasztalata van az otthon szülésről?

Figyelt kérdés
Mi van ha komplikáció van? Ha nem tágul az anyuka? Hogyan nézik a baba szívhangját? és még egy csomó kérdés..Szóval a tapasztalatok, a gyakorlat érdekelnek. És most ez legális vagy nem? Már elveszítettem a fonalat.
2012. febr. 8. 21:54
1 2 3 4 5 6
 51/53 anonim ***** válasza:

Kedves tegnap 23.00.!


De a végére odaírtad, hogy szép élményeid vannak az otthonszülésről. Nem kötözködés volt, ne haragudj, csak valamit ferdítve írtál le, és kijavítottam, hogy ne vigyél tévútra másokat.

Ugyanis TE is példája vagy annak, hogy a kórházi szülés mennyivel biztonságosabb, hiszen végül te is azt választottad.

2012. febr. 10. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/53 anonim ***** válasza:
100%

Az érkezett 51 válaszból kettő kommentelő írt pozitív otthonszülésről (a harmadik ugyebár végül nem otthon szült, csak készült, de mégis kórház mellett döntött, mint kiderült), a kettőből pedig az egyik nem Magyarországon.


Kedves kérdező, ha a babád fontos Neked, ez azt hiszem elég lesz a jó döntéshez :)

Könnyű szülést, és ne hazárdírozz a babával, nem érdemli meg. Ne feledd: Amin nem lehet segíteni a kórházi szülésnél, azon otthon sem. Azonban amibe otthon belehalhatsz, azt kórházban megakadályozhatják. (és ez nem csak a szülésre igaz.)

2012. febr. 10. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/53 A kérdező kommentje:
Köszi az összefoglalót, van benne valami. Azért én arra a tanfolyamra elmegyek, tanulni sosem árt..kitudja mikor és hol jön rá az emberre a szülhetnék.
2012. febr. 10. 17:47
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!