Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ugye ez még nem szülés lesz?...

Ugye ez még nem szülés lesz? Még csak 36hetes vagyok, félek!

Figyelt kérdés
Sziasztok! bocsánat, hogy ide írok, de tanácsra lenne szükségem! Első babámat várom, tegnap este elment a nyákdugóm, ilyen barnás-sárgás kocsonyás, nagyon sok jött, szerintem 1x az egész. 23:14perckor jött az első fájás, rá 20percre a következő, ez ment hajnal 4-ig. 7-ig csend volt, majd 7:04perckor jött egy újabb, 10perc múlva követte a másik, megint semmi 10-ig, de azóta 10percenkét folyamatosan jönnek! Nagyon félek! Nem akarok még szülni, koraszülött lesz. :((((((((( És, hát a karácsonyt sem tölteném a kórházban! A szülésznőmet hívtam, azt mondta, hogy figyelgessem, és ha 5percesek lesznek, akkor irány a kórház! Volt közületek vki, akinek ugyan így volt, és csak be csapta a szervezete?
2011. dec. 22. 12:40
1 2 3 4 5
 31/49 anonim ***** válasza:
Én is drukkolok..nagyon-nagyon!! Boldog Karit!!!
2011. dec. 24. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/49 anonim ***** válasza:

Szia,

a 3. oldalról a legalsó vagyok, a 27.-i programcsászáros.

Azt írtam 17.17-kor, hogy irigyellek, mert megindult a szülésed.. éjjel nekem is, 24-én 1.50-kor megszületett a kislányom!!

(Nem Te voltál mellettem a Jánosban a 36. hetes kismama??)

Sok boldogságot Neked is!!!!!!!!!!!!! Írj, ha tudsz!

2011. dec. 26. 03:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/49 anonim ***** válasza:
Kedves utolsó neked is szeretnék gratulálni,szépet hozott a Jézuska :)Unokatesóm is pont 24.-én szült(18éves és nagyon nagyon megszenvedett) ők majd csak szerdán jönnek haza.Így akkor neked programozott császár ide-oda,rendesen lett meg a baba?
2011. dec. 26. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/49 anonim ***** válasza:

Programozott császáros vagyok:

Még itt vagyok a kórházban, holnap mehetünk haza, annyi volt a szenvedésem, hogy elindult a baba, elég erős 5 percenkénti fájásokkal.

Viszont nagyon nagy szerencsém volt, mert éjszaka szabad volt a műtő (harmadik gyerek, mindenképpen császáros), úgyhogy a ctg után már vittek is be, és 1.49-kor megszületett a kislányom. :-)

Nagyon gyors volt minden, az első fájás, és az első sírás között nem telt el 3 óra.

Köszönet Kelemen Csaba doktornak a János kórházban!!! (ez itt a reklám helye) :-)

2011. dec. 26. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/49 anonim ***** válasza:

Gratulálok azoknak, akik megszültek.De jó nektek!

Én még csak 33 hetes vagyok, de már alig bírom a kétéves lányom mellett.

2011. dec. 27. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/49 A kérdező kommentje:
Sziasztok! 2011.12.22-én 23:54perckor megszületett a kislányom! Súlya 3750gr és 53cm. Nagyon fájdalmas szülés volt, mikor beértünk a kórházba már 2percenként jöttek, és 22óráig úgy is maradtak. 22órától már percenként jöttek, azt hittem már itt meghalok. Az utolsó 1órában 40mp-ként jöttek, és 1perc 20mp-ig tartottak, ez ment majdnem éjfélig. Sajnos nem viseltem túl jól a fájdalmat, ideges is voltam, és csúnyán behisztiztem :( De minden fájdalom elmúlott mikor kibújt az én kis drágám, és a mellkasomra tették! Elmondani nem lehet azt az érzést, amit én akkor átéltem. Nagyon nagy lett a babám, gyorsan vettek is vért tőle, mert azt hitték cukorbeteg, de hála a jó égnek teljesen egészségesen, mindenféle komplikáció nélkül született. :) Már tegnap haza is engedtek minket. Az első éjjelünk nagyon jól telt, reméljük így is marad. Most egy jó darabig tuti nem szülök, életem legfájdalmasabb élménye volt, viszont a legcsodálatosabb is! Köszönöm a drukkokat mindenkinek! Külön gratulálok a kismaminak akit megcsászároztak! Legszebb karácsonyi ajándékot kaptátok ti is! :) Nagyon jó egészséget kívánok, és sok tejcit!
2011. dec. 27. 12:43
 37/49 anonim ***** válasza:
Ezért akart ő kifele jönni,szép nagy baba :) Mi lett volna ha még hordod pár hétig.Én 21-én szültem,nagyon hamar meglett hál'istennek.Nincs is a szüléssel kapcsolnatban semmi rossz emlékem,bár jól bírom a fájdalmat.Nem tudsz képet mutatni a piciről? :) Bocsi ha tolakodó vagyok,de imádok babákat nézni hiába már itt van a sajátom is.Olyan is tündérek.
2011. dec. 27. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/49 anonim ***** válasza:
Gratulálok! Jó egészséget nektek!
2011. dec. 27. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/49 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező, gratulálok Neked! Nagyon szép nagy babád született! Én is így voltam, hogy tuti nem szülök, de mára már elfelejtettem a fájdalmat, tényleg, persze tudom, hogy fáj, de már törlödött. Te is el fogod felejteni:-)

Gyönyörű karácsonyi ajándékot kaptál:-)

Neked is gratulálok tiszta szívből, akit megcsászároztak! nektek is nyugodt éjszakákat, sok tejcsit kívánok:-)

2011. dec. 27. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/49 anonim ***** válasza:
Gratulálok nektek.Jó egészséget mindegyik anyukának,aki megszült azóta:)E.
2011. dec. 27. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!