Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ugye ez még nem szülés lesz?...

Ugye ez még nem szülés lesz? Még csak 36hetes vagyok, félek!

Figyelt kérdés
Sziasztok! bocsánat, hogy ide írok, de tanácsra lenne szükségem! Első babámat várom, tegnap este elment a nyákdugóm, ilyen barnás-sárgás kocsonyás, nagyon sok jött, szerintem 1x az egész. 23:14perckor jött az első fájás, rá 20percre a következő, ez ment hajnal 4-ig. 7-ig csend volt, majd 7:04perckor jött egy újabb, 10perc múlva követte a másik, megint semmi 10-ig, de azóta 10percenkét folyamatosan jönnek! Nagyon félek! Nem akarok még szülni, koraszülött lesz. :((((((((( És, hát a karácsonyt sem tölteném a kórházban! A szülésznőmet hívtam, azt mondta, hogy figyelgessem, és ha 5percesek lesznek, akkor irány a kórház! Volt közületek vki, akinek ugyan így volt, és csak be csapta a szervezete?
2011. dec. 22. 12:40
1 2 3 4 5
 11/49 anonim ***** válasza:

szia sztem menj be a korházba.Lassan szülni fogsz sztem a nagy készülödésbe kicsit megerőltetted magad.

Én 37 hetesen szültem makk egészséges kislányt 3060 gr al.Nem korai a 36 hét nekem pl azt mondták 36 héttől bármikor jöhet kolléganőm 36 hetesen szült szintén egészséges kislányt és nem volt koraszülött...

Én már 35 hetesen bepakoltam jol tettem..:-))

Ilyen szempontbol másodlagos a karácsony első a baba!!!

Ha korházba is lesztek akkor is együtt lehettek a pároddal és a baba is veletek lesz már a kezedben!Majd irj szoritok és szép szülést!

2011. dec. 22. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/49 anonim ***** válasza:
Hogy vagy kedves kérdező? Szép szülést és jó egészséget kívánok Nektek!
2011. dec. 22. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/49 anonim ***** válasza:
Hogy vagy?Mi újság?E:
2011. dec. 22. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/49 anonim ***** válasza:
Ne aggódj!Én 37 hetesen szültem,a kicsi 3090 gramm,és 53 centi volt.3 nap múlva mentünk haza.Szóval ne félj,nem lesz semmi baj!
2011. dec. 22. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/49 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Befeküdtem a kádba, 1órát áztattam magam, folyamatosan cseréltem a meleg vizet, kicsit jobb lett a helyzet, annyira nem fáj, viszont nem múltak el a fájások, rendszeres 10percesek még mindig. Hívtam a szülésznőmet megint, és a kórházat is felhívtam, azt mondták ne menjek be, csak ha 5perces lesz :S A szülésznőm is azt mondta, hogy várjunk még, és felesleges bemennem, mert hely sincs a vajúdóban :((((((((( Jelenleg 9kismama tartózkodik a vajúdóban, és kettőt a szülőszobán van, leinfózta nekem :( Most meg azért idegeskedhetek, ha ne adj isten menni kell, nem lesz hol megszülnöm a pici babámat annyian vannak. ááááá:'(
2011. dec. 22. 15:32
 16/49 anonim ***** válasza:

Ne izgulj minden rendben lesz.

Pihenjél ameddig tudsz,és tényleg ha sűrűsödnek a fájások menjél be.

Drukk neked!

2011. dec. 22. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/49 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem írni, hogy pontos a terhességi hét, mert inszeminációm volt..ez volt az utolsó, hatodik alkalom, és sikeres :))
2011. dec. 22. 15:53
 18/49 anonim ***** válasza:

Ne aggódj, ennyi idősen már nem lesz semmi baja a babának ha megszületik. Mellettem is feküdt egy csaj akinek 36-ra született tök egészségesen és nem is kezelték koraszülöttnek a babát.

Könnyű szülést kivánok! Azon ne aggódj hogy nem lesz helyed szülni. Viszont ha úgy érzed akkor menj be nézesd meg magad hogy megnyugodj! :)

2011. dec. 22. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/49 anonim ***** válasza:

Ne aggódj, lesz hely, ha elindul a bébi :]]]


Azt hiszem, igazán boldog karácsonyotok lesz :)))

2011. dec. 22. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/49 A kérdező kommentje:
Sziasztok megint! Azt hiszem ez tényleg szülés lesz, már 7percenként jönnek, és 1percig fáj, egyre jobban. A férjem már úton van, én már lefürödtem, leborotváltam a lábam, a nemi szervem, hajat mostam, beszárítottam, és ki is vasaltam. Úgy bíztam benne, hogy csak megtréfál a szervezetem, de nagyon úgy néz ki, hogy nem! Megvárjuk az 5perceseket, és megyünk! Pedig nem akaroooooooooooook! :( Jajj, de félek!
2011. dec. 22. 18:31
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!