Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ugye ez még nem szülés lesz?...

Ugye ez még nem szülés lesz? Még csak 36hetes vagyok, félek!

Figyelt kérdés
Sziasztok! bocsánat, hogy ide írok, de tanácsra lenne szükségem! Első babámat várom, tegnap este elment a nyákdugóm, ilyen barnás-sárgás kocsonyás, nagyon sok jött, szerintem 1x az egész. 23:14perckor jött az első fájás, rá 20percre a következő, ez ment hajnal 4-ig. 7-ig csend volt, majd 7:04perckor jött egy újabb, 10perc múlva követte a másik, megint semmi 10-ig, de azóta 10percenkét folyamatosan jönnek! Nagyon félek! Nem akarok még szülni, koraszülött lesz. :((((((((( És, hát a karácsonyt sem tölteném a kórházban! A szülésznőmet hívtam, azt mondta, hogy figyelgessem, és ha 5percesek lesznek, akkor irány a kórház! Volt közületek vki, akinek ugyan így volt, és csak be csapta a szervezete?
2011. dec. 22. 12:40
1 2 3 4 5
 21/49 A kérdező kommentje:
Drukkoljatok nekünk, hogy ne legyen baj!!!!! Köszönöm szépen az eddigi biztatást, nagyon kedvesek vagytok! Ha nem írnék, akkor mindenkinek nagyon boldog karácsonyt kívánok! :)
2011. dec. 22. 18:32
 22/49 anonim ***** válasza:

Hajrá, sok boldogságot Nektek és egészséges gyönyörű babát kívánok!!!!



Boldog Karácsonyt, és majd ha már otthon leszel és lesz egy csepp szabadidőd akkor írd meg, hogy mi történt Veletek kérlek!! :)))

2011. dec. 22. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/49 anonim ***** válasza:
Szurkolok!!!!
2011. dec. 22. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/49 anonim ***** válasza:
Én is szurkolok!...Ügyes légy, és nem lesz semmi baj:-) Idén már 3-an lesztek karácsonykor!
2011. dec. 22. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/49 anonim ***** válasza:
Ne fééélj!Ügyes leszel,és minden rendben lesz!Megy a DRUKK!
2011. dec. 22. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/49 anonim ***** válasza:
Én is nagyon szorítok, könnyű szülést kívánok! Majd írd meg, hogy mi lett.
2011. dec. 22. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/49 anonim ***** válasza:
Jaj lehet már megis van a babó :) Írj majd kérdező sok szerencsét nektek!!!!!!!!!
2011. dec. 22. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/49 anonim ***** válasza:
Ügyes leszel,nem lesz semmi baj!Boldog karácsonyt nektek is meg mindenkinek aki írt,ír ide!Írj majd mi újság!!E.
2011. dec. 23. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/49 anonim ***** válasza:
ne félj,minden rendben lesz!ennél szebb karácsonyi ajándékot meg kívánni sem lehet!sok boldogságot!
2011. dec. 23. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/49 anonim ***** válasza:

Szia!!

Mi lett Veletek, hogy vagytok??

Én 27-én megyek program császárra, kicsit irigyellek, hogy neked magától indult, még ha idő előtt is.

(az első bébi nekem is 36. héten jött, SEMMI baja nem lett!)


Minden jót!

2011. dec. 23. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!