Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülésnél mindig van beöntés?...

Szülésnél mindig van beöntés? És ha nem marad rá idő?

Figyelt kérdés
Bocsi, a hülye kérdésemért, de a szülésnél, erőlködés közben jöhet pisi, kaki, puki...bármi???? Tényleg bocsi, még nem szültem, nem tudom, de már csak hetek kérdése...:)
2009. máj. 15. 17:43
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

Bocsi hogy nem a kérdésre válaszolok, de ezen a kisebbségi kismamán olyan jót nevettem! Jó volt!

Amúgy én kérni fogom a beöntést, mert szerintem az is egy fajta "feszültség" oldó, legalábbis nálam!

Könnyű szülést! 37 hetes kismama

2009. máj. 15. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%

én se kaptam, mondta a szülésznő, hogy ő már nem adna, de persze ha ragaszkodom hozzá, akkor lehet. nem ragaszkodtam, mivel 2szer is voltam aznap.

és ne aggódj, lehet, hogy ki fog jönni pár dolog a babán kívül, lehet, hogy nem, de ha igen, tuti, hogy nem fogod észrevenni és az lesz a legkisebb gondod : )

2009. máj. 15. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
SoteII.-n szültem,nem adnak.Jött minden,kicsit kellemetlen volt.Amikor magamnál voltam(két fájás között),bocsánatot kértem a szülésznőtől,de megnyugtatott,hogy normális.Úgy cserélte a lepedőt,hogy észre sem vettem.Ne aggódj Őket nem zavarja nagyon sok szülésnél vannak ott,megszokták,nem ciki.
2009. máj. 15. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
köszönöm a megnyugtató válaszokat...:)
2009. máj. 16. 16:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!