Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülésnél mindig van beöntés?...

Szülésnél mindig van beöntés? És ha nem marad rá idő?

Figyelt kérdés
Bocsi, a hülye kérdésemért, de a szülésnél, erőlködés közben jöhet pisi, kaki, puki...bármi???? Tényleg bocsi, még nem szültem, nem tudom, de már csak hetek kérdése...:)
2009. máj. 15. 17:43
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
ha nem marad rá idő akkor nincsen beöntés...az elsőnél nekem volt mert vajúdtam úgy 12 órát a másodiknál nem volt rá idő,hát jött a cucc,kicserélték alattam a lepedőt kicsit lemostak és aztán jött a baba,ha tudják hogy nem volt beöntés fel vannak készülve hogy más is fog jönni,ha arra gondolsz hogy esetleg kellemetlen,nekem is az volt de amint megvolt a baba már el is felejtettem a dolgot,ők pedig hidd el ezen nem akadnak fenn.:)
2009. máj. 15. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Igen johet barmi,de ezzel te nem kell torodj.Ez normalis.
2009. máj. 15. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
hát, azt gondoltam, hogy nem én leszek az első, akinél ilyet lát a doki...csak hát mégis olyan ciki...:( de ha majd ott fekszem a szülőágyon, akkor lehet, hogy fel sem fog tűnni, és nem ezzel fogok foglalkozni...
2009. máj. 15. 17:52
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Kórházfüggő, kérdezz rá, hogy mi a szokás. Ahol én szültem, ott nem adnak alapból (én se kaptam), de gondolom ha kéred, akkor adnak. Van hogy kiszalad ez-az, hidd el tudják ők is, hogy ez így természetes, fel vannak készülve rá. Nem kell hogy cikinek érezd. Egészségben gazdag, komplikációmentes szülést kívánok :)
2009. máj. 15. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Köszi! :o) Akkor rákérdezek legközelebb a dokinál!

Ja, és még egy kérdés: a beöntés fáj???

2009. máj. 15. 18:04
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Hasmenéssel is indulhat a szülés, mint nálam. Állítólag így tisztítja megát a szervezet.

Én mondtam, hogy hasmenésem volt, ezért nem adtak beöntést. Szerintem nem volt gond szülésnél, legalábbis nem arra figyeltem.

2009. máj. 15. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

a beöntés nem fáj, kicsit kellemetlen, de ott a fájások közt nem fogsz vele törődni - nekem langyos vizet töltöttek be egy csövön keresztül, aztán szaladhattam wc-re, ami ott volt a szoba mellett függönnyel elválasztva,

azután lezuhanyoztam és mentünk szülni:)


ha jön valami a szülés közben, hát istenem, ez van :) amúgy a dokim azt mondta, hogy akkor nyomom jól, hogyha úgy érzem, mintha nagydolgot kéne kinyomnom - akkor jönni fog a baba is :)


van egy sztorim is ezzel kapcsolatban :))))

a szülésznő mesélte, hogy volt egy kisebbségi kismama, feküdt a szülőágyon, szenvedett nagyon - kérdezte tőle a szülésznő: - érzi már a székelési ingert? -- nem, nem érzem.

kis idő múlva megkérdezi újra látva a kismama ökölbe szorult arcát- még mindig nem érzi a székelési ingert???

--- hát, azt nem, de nagyon kell sz*rni!!!

:))))))))))))

2009. máj. 15. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
köszi, ez jó volt :))
2009. máj. 15. 18:20
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem mindenhol van beöntés, én Bp-en az István kórházban szültem ott nem adnak.
2009. máj. 15. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Én is az Istvánban szültem,és nem hiányzott a beöntés(ott már egyáltalán nem adnak)...ettől függetlenül a gyerekkel nem jött semmi.Igaz,amikor elkezdtem vajúdni 2x is mentem nagy wc-zni.
2009. máj. 15. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!